Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek megnézheti?

Szerintetek megnézheti?

Figyelt kérdés
A mehesz filmet szeretne megnézni a fiam, viszont 18 karikás film és meg csak 14 , szerintetek megnézzem vele, vagy inkább ne engedjem neki?

jan. 13. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban úgyis megoldja ha meg szeretné nézni..Régen én is megtettem a különféle horror filmekkel.Kimentem a telekre ,hogy ott aludjak aztán éjjel azt néztem a tévében amit akartam.Most meg már sokkal egyszerűbb hozzáférni a filmekhez mint akkor.
jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és vissza gondolva igaz is:D
jan. 13. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
12 év fölött kábé bármire beülhet bárki ebben a világban. Mindenki látott már mindent ennyi éves korára. Ettől még nem javaslom, de nem hinném hogy bármi baja lenne.
jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ... Én pl nem vagyok félős de ha akár egy horror előzetest is látok megijedtek. A barátnőm nem. Te ismered te vagy az anyja.
jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!