Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen a Flash -...

Szerintetek milyen a Flash - a villám sorozat Cisco Ramon nélkül? És Harrison Wells nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem azóta olyan érdektelen. Főleg Cisco nagyon hiányzik belőle. De egy Wells is mindig kellett a csapatnak.

#sorozat #Harrison Wells #Flash, a villám #nemjóígymárnélkülük
ápr. 5. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

már a 3. évadtól kezdett elszaródni, hiába volt akkor még Cisco és Wells (akik tényleg karakterileg legalább kis szórakoztatást adtak pluszba)

nem csak történetileg lett gagyibb, de a harcok közelharciból átmentek villám dobálás és villám lézerkardozássá, mivel kevesebb költségvetést kapott a stúdió hogy rendes CGI harcot hozzanak létre mint az első 3 évadban volt, bár már a 3. évadban is takarékra rakták ezeket, egyszerüen nem volt rá elég pénz


meg míg az első évadokban barry és a csapata körül forogtak a cselekmények addig szép lassan bővült a csapat, mindenkinek adva cselekményszálakat, így lecsökkentve a főhősről a jeleneteket, nem is értem minek kellett adni Iris West-nek jeleneteket, vége felé már fél rész, sőt emlékszem a záró évadban volt 3 egymást követő részekben nem volt jelen a Barry !


Az utolsó évad ami lezárta a sztorit a Flash-ről, nemvolt jelent a Flash!:D hát mi lett ebből a sorozatból tejóég, szomorú, pedig mennyire jól kezdte

ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja én még ott nem tartok, de szerintem el se jutok már odáig, 7.évadban vagyok, próbáltam folytatni, de a Ciscos búcsúrész utáni részt már nem bírtam vég nézni, annyira nem jó. Tudom, hogy folyamatosan romlott, de Cisco nélkül már sz.rt se ér, már bocsánat, legalább vitt bele valami humort.
ápr. 5. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az 5. évadot még végigkínlódtam, a 6-at pár rész után feladtam. Sajnos a Flash tényleg jó példája lett azoknak a sorozatoknak, ahol évadról évadra egyre csökken a színvonal.
ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!