Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet valamit tudni a Klass:...

Lehet valamit tudni a Klass: Elu pärast c. észt sorozatról?

Figyelt kérdés
Az osztály c. film folytatásaként készült 7 részes sorozatról (Klass: Elu pärast / The Class: Life After) érdekelődnek. Tudja valaki esetleg, hogy látható lesz-e Magyarországon, és ha igen, mikor? Egyáltalán mit lehet tudni róla? Én csak külföldi oldalakon találok róla infókat. Esetleg honnan tudnám letölteni magyar vagy angol felirattal? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 27. 16:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Youtubeon beírod ezt a sort: Klass Elu pärast | Edisode 1 | Part 1/6 | English Subbed [HQ], Sajnos csak (remélem hogy *MÉG* csak) 3 rész van feltöltve, mind a három rész 6x10 perc. Angol felirattal. Tök véletlenül akadtam rá én is. Esetleg azt nem tudod, hogy az Osztály című filmet honnan lehetne megszerezni? (eredeti szinkronnal, angol felirattal) ?
2011. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, már én is megtaláltam Youtube-on, és nagyon várom a köv. részeket, de nem nagyon akarja az illető feltölteni. :(

Amúgy láttam már az összes részt, felirat nélkül, de nagyon homályos volt a sztori. :S


Innen le tudod tölteni a filmet angol felirattal:

*****


De van magyar felirat is a neten.

A film eredetibe, felirat nélkül:

*****

Hozzá a magyar felirat:

[link]


Amúgy nagyon örülök, hogy végre találtam valakit, aki ismeri és szereti a filmet. :D

Ki a kedvenc karaktered/színészed belőle? ^^



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 11. 23:37
 3/43 anonim ***** válasza:
Köszi a linkeket :) Igazából úgy kedvencem nincs, mert mindegyik szereplő nagyszerűen játszotta a szerepét (*jó* és *rosszak* egyaránt)Talán az After Life (Elu Parast)-ban eddig Kerli, helyes lány, és jól játszik. De mindegyik szereplő, az apa is (Margus), a tanárnő is, mindenki. Írtam a youtubeos emberkének, hogy feltölti-e a további részeket, de úgy látom nem áll szándékában válaszolni.. Tényleg, azt meg tudod mondani, hogy Kaspar-ról van rész? Illettve hány részes a sorozat összesen? Üdv! :)
2011. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

A sorozat 10 részes, az utolsó szól Kasparról. Vagyis róla és az ügyvédjéről. Abban derül ki, hogy mi az ítélet, csak én abból egy kukkot se értettem. :D

Amúgy Kerli tényleg jól játszik, nekem is tetszett. Meg midnenki, igazad van. De azért mégis Kaspar (Vallo Kirs) a kedvencem. Meg Kerli (Triin Tenso). A karaktere már a filmben is tetszett, de ugye, ott a színészi játéka nem sok teret kapott...

(Mellesleg Joosep apja, Margus játszik az "Itt voltam"-ban, korántsem olyan jó mint ez a film, de érdemes megnézni. És Kerli is feltűnik egy pár pillanatra. :D Ha kell hozzá letöltési link, akkor ideírom, csak szólj.)

És ami még pozitívum a szereplőkkel kapcsolatban, hogy ők akkor, mikor a film készült, éppen, hogy kezdték tanulni a színészetet, úgyhogy tényleg le a kalappal előttük. :)

2011. jún. 12. 23:54
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég megnéztem újra a filmet angol felirattal, így már minden tiszta, vagyis alapból is össze lehetett rakni a dolgokat, de sok múlik a párbeszédeken természetesen. (először eredeti szinkronnal láttam, meg japán felirattal xD) Nagyon kíváncsi lennék már a sorozat többi részére is, de ez a Serkan nevű majom nem válaszol, de ahogy láttam az adatlapján, kb 20-an bombázzák folyamatosan azzal a kérdéssel, hogy mi van a többi résszel de nagyívben lesz*rja. :/ Azt meg tudod mondani, hogy a többi 7 részben kik szerepelnek még? Vagy kb hogy alakul a történet? Mert ugye az első 3 részben volt először Kerli, aztán Margus, aztán a tanárnő. :)
2011. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Ok, belenéztem az összes többi részbe (az etv oldalán) de nem nagyon értek semmit. A Thomas-os részből néztem elég sokat, illettve a Kaspar-os rész végét, de nem vágom mi van, mi lehet az ítélet?
2011. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Höc-höc, most vettem észre, hogy azt írtam, 10 részes. xD Csak 7 részes... Bocsi. ^^


Szerintem Kaspar valamiféle felmentést kap, mert ugye az a zárójelenet, hogy egy házban van és kinéz az ablakon, ott az ügyvédnő.

Látom, már megnézted, de azért leírom (hátha elfelejted valamelyiket xD):

1. Meie, ellujäänud - Kerli

2. Ma ei sure teie kiuste - Margus

3. Kadunud laste varjud - Laine (oszt.fő.)

4. Mina ja nemad - Thea

5. Trööst - Väino (Paul apja)

6. Tingimisi vabadusekaotus - Toomas

7. Kohtumõistmine - Ingrid (ügyvéd)


Amúgy a Toomas-os részt nagyjából meg lehet érteni. Én abban már sajnáltam szegény srácot. :( Pedig milyen szemét volt Joosep-pel meg Kaspar-ral....

2011. jún. 13. 23:27
 8/43 anonim ***** válasza:
A Trööst című részben, neked honnan jött le, hogy az Paul apja?? (Paul akit fejbelőtt Kaspar nem? AZ a hosszú hajú *osztálylegjobbtanulója* című görény)mert nekem nagyon nem akart leesni, hogy ki az a pacák. :p Kaspar szerintem is valamilyen felmentést kaphatott, de jó lenne tudni, hogy hogyan is miért, mert akárhogy nézem, csak megölt egy embert, egyett meg lelőtt. (bár szerintem az lehet, hogy Thoomas nem vallott ellene, és úgy hozták ki, hogy Joosep ölt meg mindenkit, neki már úgy is mind1) De azt jól láttam (csak részleteiben néztem), hogy az ügyvédnő és Kaspar között volt valami? Meg amit nem vágok még, úgy a tárgyalás végén az ügyvédnő üvöltve bőgött a wc-ben. Szóval örömében, vagy mi? xD Am te véletlenül nem veszprém közeli vagy?
2011. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Egyértelmű volt... Meg az elején, mikor elmondják a szülőknek, hogy mi van, akkor, amikor Pault mondják, akkor az apjára néznek.

Igen, Paul a hosszú hajú.

Igen, lehet, hogy mindent Joosep-re fogtak...

De nem tudom, mert a csaj elég depisen sír a wc-ben, de aztán meg boldogan megy Kaspar-hoz... úgyhogy nagyon zavaros.


Ja, és nem vagyok Veszprém közeli, hanem Bp. közeli. :D

2011. jún. 16. 18:31
 10/43 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak erről a Höc-Höc -ről beugrott egy régi ismerős aki veszprém közeli, és még anno én vezettem rá erre a filmre. :D Úgy látszik sose tudjuk meg, mi történik pontosan a maradék 4 részben, mert a youtubeos jóembernél se kép se hang. De majd egyszer talán :) Bár szerintem arra aztán végképp nulla az esély, hogy ezt a sorozatot az elkövetkezendő 20 ezer évben magyarországon leadják xD Mondjuk nem érdekelne, valami elsz*rt magyar szinkronnal, jobb az eredeti. :)
2011. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!