Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet valamit tudni a Klass:...

Lehet valamit tudni a Klass: Elu pärast c. észt sorozatról?

Figyelt kérdés
Az osztály c. film folytatásaként készült 7 részes sorozatról (Klass: Elu pärast / The Class: Life After) érdekelődnek. Tudja valaki esetleg, hogy látható lesz-e Magyarországon, és ha igen, mikor? Egyáltalán mit lehet tudni róla? Én csak külföldi oldalakon találok róla infókat. Esetleg honnan tudnám letölteni magyar vagy angol felirattal? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 27. 16:19
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^ :)
2011. jún. 25. 10:35
 22/43 anonim ***** válasza:
Működik?:D
2011. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szuper, köszi szépen. ^^
2011. jún. 26. 11:16
 24/43 anonim ***** válasza:

Szívesen:D


Azért így mégiscsak többet értesz mint hallgatva az észt karattyolástxD

2011. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Emberek! Fészbukon van magyar nyelvű rajongói oldal! :D

[link]

2011. júl. 1. 18:45
 26/43 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha valaki tud bármit a sorozatról, vagy éppen csak beszélgetne róla vagy a filmről, azok válaszát még várom! :)
2011. aug. 7. 19:58
 27/43 A kérdező kommentje:
Még mindig jöhetnek válaszok! :)
2011. aug. 24. 00:49
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Jár még valaki errefelé? Valami újdonság? :) Legelső voltam.
2012. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Szia! :D Sok újat én azóta sem tudok, de sikerült végignézni (igen, most xD) az összes részt felirattal. ^^ Plusz a fél suliban már körbejárt a film, és a többség el van ájulva, hogy mekkora film, a többiek meg hogy milyen elmebeteg (ezt többnyire azok mondják, akik nem fogták fel a lényeget)...

Ja, és megtaláltam az angol feliratot SubRip formátumban, úgyhogy ha valaki nem akar szenvedni az .idx-szel: [link]

De amúgy semmi új hír nincs. :(

2012. febr. 27. 22:16
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este néztem meg a filmet és szinte fizikai fájdalmat éreztem a mellkasomban egyes jelenetektől. Szinte még mindig a hatása alatt vagyok. Nagyon durva, hogy az osztályban csak egy ember áll mellé, még a lányok is csak kinevetik. Az ilyen szituációban óriási felelősége van a szülőknek és a tanároknak is. A tengerparti jelenet számomra a legdurvább része a filmnek.

A film magát az emberi természetet mutatja be, kiközösítések felnőttként is érhetik az embert(munkahely), de úgy talán könnyebb orvosolni.


Esetleg valaki tud linkelni egy oldalt, ahol az valódi történetet el tudom olvasni?

2012. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!