Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet valamit tudni a Klass:...

Lehet valamit tudni a Klass: Elu pärast c. észt sorozatról?

Figyelt kérdés
Az osztály c. film folytatásaként készült 7 részes sorozatról (Klass: Elu pärast / The Class: Life After) érdekelődnek. Tudja valaki esetleg, hogy látható lesz-e Magyarországon, és ha igen, mikor? Egyáltalán mit lehet tudni róla? Én csak külföldi oldalakon találok róla infókat. Esetleg honnan tudnám letölteni magyar vagy angol felirattal? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 27. 16:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónak! Valódi történet nincs. A film teljesen fiktív. Egyetlen egy olyan iskolai mészárlás történt eddig, ahol két elkövető volt, az pedig a Columbine középiskolában, 1999-ben, Amerikában. Ez egyben a leghíresebb is. Beírod google-be hogy Columbine mészárlás, ki fog dobni pár ezer találatot.
2012. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Hú, most látom, hogy jöttek új válaszok. :)


Valóban, nincs valódi történet, hanem több iskolai mészárlásból vettek "ötleteket" a filmhez. Főleg a Columbine mészárlásból, de volt több hasonló pl. Finnországban is.

Van egy film egyébként a Columbine lövöldözésről is, a címe Elefánt (azt hiszem 2003-as film). (Nekem annyira nem tetszett, de ha érdekel a téma, akkor ajánlom, plusz még a Ben-X-et és a Könyörteleneket.)

2012. máj. 16. 22:48
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Az elefántot nem nevezném annyira hitelesnek, bár elgondolkodtató, de a részletek egyáltalán nem stimmelnek. Főleg a "meleg" szálat nem értettem, minek vitték bele, mikor a valóságban szó sem volt ilyenről, viszont Columbine-ról készült több hiteles dokumentum film, pl a discovery jóvoltából.
2012. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
Tudnátok nekem segiteni? az 1 epizód 5/6- csask spanyol felirattal van fent youtubeon..hol tudnám megnézni angol felirattal vagy esetleg magyarral ? és talán a többi is spanyolul van :/
2013. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=kZPYwbuU4s0


Itt van hozzá angol felirat, a kommentárokat be kell kapcsolni. :)

2013. dec. 10. 16:11
 36/43 anonim válasza:
100%
Köszönöm szépen :))
2013. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem most sikerült megnéznem a filmet és láttam h ennek ám van folytatása. Láttam h itt írtatok ki oldalakat ahonnan feliratot lehet tölteni.Kipróbáltam mindet de már nem jönnek be. A youtube-on azóta fennvan mind a 7 rész, csak az a baj h sapnyol felirattal, és sajnos spanyolul nem tudok. Esetleg ha tudnátok segíteni megköszönném!!

Válaszokat előre is köszi!!

2014. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, látom, elég régi a téma...

Azért beírok, hátha idetéved valaki még..

Én most láttam ezt a filmet, elég nagy hatással volt rám... Amúgy nem tudtam, hogy létezik, néztem az Öngyilkosok szobája című filmet, és ott ajánlotta be youtube ezt is.

Így néztem meg... Kemény. Nagyon kemény egy film, napokig kattogtam rajta, miután láttam.

2019. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
100%
Helló! Tudom, hogy ez a kérdés 11 éves, de vannak még itt, akiket érdekel a film? Körülbelül egy hete néztem meg, aztán a minisorozatot is,(angolul) és azt kell hogy mondjam, nagy hatással volt rám. Rohadt jó film. :D
2021. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Én is most nézem meg a sorozatot. Eddig nem tudtam hogy készült belőle több is, sokáig csak a filmet láttam.

Tényleg iszonyat kemény pedig még csak az első részt láttam.

2021. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!