Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit gondol a True Blood...

Ki mit gondol a True Blood című új sorozatról?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó. Szeretem a vámpíros filmeket. Anna Paquin alakítása tetszik a legjobban. Nem véletlenül kapott Golden Globe díjat.
2009. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejött, bár a szinkronnal nem vagyok kibékülve, az eredeti hangok szerintem jobbak, persze ez izlés kérdése.

már nagyon várom a második évadot, mert elég nagy cliffhanger az első vége.

2009. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam csak ez első két részt,most töltöm a 3.at de már most beleszerettem:) kitűnő karakterek,jó sztori csak tul sok benne a romantika:D
2009. febr. 18. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik. És a Bill Compton-t játszó Stephen Moyer is nagyon jól játszik.

Állítólag azért választották őt, mert elég vámpíros a megjelenése. :) Szerintem jó döntés volt. :))

Sookie karaktere is szuper.

Eddig néztem. Várom mi lesz még!


Bár a szex jelenetek... Hát ott nem nagyon van tabu :P Rengeteg a meztelenkedés.

2009. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na én már eljutottam a 10. részig, és meg kell mondjam elképesztőő hogy mik vannak benne:D naggyon jóó és fordulatos, imádom anna paquint, de egy két jelenetnél érdekesen reagál,de ez egyértelműen nem az ő hibája, hanem a forgatókönyvíróké...Bill karaktere is zseniális,és annyira jók együtt:)
2009. febr. 24. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam valahol, hogy Tara eredetileg a könyvben fehérbőrű.

Kíváncsi vagyok mi van/lesz máshogy az eredetihez képest!

2009. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nagyon izgalmas, érdekes és engem magával ragadott ;-)

Olvasom, hogy már van könyvben is az első rész, magyarul!!! :)

2009. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tara nincs is benne a könyvben :) am én imádom a sorozatot és a könyvet is :)bár már majd' meghalok a kiváncsiságtól, mert direkt nem nézem a 2. évadot mert először könyvben szeretném :D
2009. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tiszta szomorú vagyok, véletlenül megtudtam egy oldalról, hogy mi lesz a vége a sztorinak... legalábbis a 9. részig mi fog történni. Hihetetlen :,( csak én lehetek ilyen szerencsétlen :P

Úgyhogy inkább nem szólok semmit. Remélem még változik valami a következő könyvekben, mert ez így nem jó! :(

:))))

2009. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!