Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek erről a (z)...

Mi a véleményetek erről a (z) (elmebeteg) filmről?

Figyelt kérdés

ReGOREgitated Sacrifice


Ennek már a címe is rossz...

Az én véleményem röviden: Minden idők legelmebetegebb filmje,azonnal be kéne tiltani,a rendezőt pedig vagy elmegyógyintézetbe záratni,vagy pedig fejbe lőni!

Én még nem láttam,de olvastam róla,illetve láttam az előzetesét!

Szörnyű...


2011. márc. 12. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál linkelni egy trailert , vagy vmi rövid leírást? Youtube-on betiltották a videót mert megsértette a szabályokat. xd
2011. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor te még nemláttad a guinea pig-et,gaspar noé filmjeit,valamint a begotten cmű filmet...


a véleményem róla az,h minden film mond valamit,és vagy meglátod,vagy nem...még nem láttam,de mindenképpen meg fogom nézni...


20/L mozgóképes hallgató

2011. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Természetesen,itt egy link:

[link]

2011. márc. 12. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazat kell adnom a második hozzászólónak, de az őszinte véleményem az, hogy nagy szerencse, hogy feltalálták anno a kamerát, máskülönben az olyan beteg emberek, mint e "film" rendezője, nem tudnák kiélni elfajzott vágyaikat, csak a valóságban.
2011. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D

Igazad van! :D

2011. márc. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!