Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fekete Hattyú. Miért írja...

Fekete Hattyú. Miért írja mindenki azt hogy:Spoiler!?

Figyelt kérdés

Tehát miért írja mindenki azt fórumokon hogy Nina meghal a végén...Egy ilyen "szúrás" simán túl lehet élni,ha megfelelően ellátják..nem?

Vagy csak azért mert ugye a történetben a fehér hattyú meghal, és...ezért írják h akkor valószínűleg nina is meghal?


2011. jún. 11. 02:30
 1/5 kisendre válasza:
0%

Spoiler:

A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó olyan információ, amelynek idő előtti közlése elrontja, tönkreteszi a befogadás élményét. Leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú információk (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók.


// A Google használata összetett, bonyolult, speciális képességeket igénylő feladat.


Szvsz pedig gusztustalan olyan helyen spoiler-t írni, ahol arra nem számít az olvasó, teljesen megöli az élményt.

2011. jún. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Spoiler!


Mert így is van. Meghal, sajnos, és nem csak a fehér hattyú, hanem Nina. De amúgy nagyon gázul oldották meg, mert simán végigtáncolja, egy csepp vár nélkül, a földön fekve meg dőlni kezd belőle? Na, ne már! Szóval szerintem elcs.szték.

2011. jún. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisendre válasza:
Hát ezt jócskán félreértettem, elnézést.
2011. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát igen !:)... csak nyilván nem akartam beleírni a címkérdésbe a kérdést és ezért odaírtam h Spoiler lesz... Bocs h félreérthető volt :/...


Spoiler:

Hát amúgy gondolom azért kezdett csak a fehér hattyús táncánál vérezni mert a fekete hattyúnál még benne volt a tükörszilánk és ezért nem vérzett..

de nemértem akkorse h miért ne élhetné túl :/...

2011. jún. 11. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amiatt hal meg, mert ettől lesz igazán ironikus a befejezés. Nyilván a film röviden arról szól, hogy "Hamupipőke" felfedezi a sötét oldalát (fekete hattyúját), amibe beleőrül és fehér hattyúként hal meg. Számomra tökéletes befejezés.
2011. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!