Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért rajong mindenki a Vámpírn...

Ada.Cicc. kérdése:

Mért rajong mindenki a Vámpírnaplókért? :/

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 23:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
Mert izgalmas, váratlan fordulatok vannak benne, tele van dögös pasikkal, no meg vámpírokkal, és azokat szeressük ám. Egyszer röhögsz rajta, a következő pillanatban ordítasz, hogy "MICSINÁLSZ TE BAROOOM?", a következőben meg sírsz, mint az állat! A szereplők izgalmasak, lehet szurkolni, hogy ki kivel jöjjön össze. De amíg nem kezded el nézni, addig nem értheted meg, miért olyan jó. Ha meg elkezdet nézni, de nem tetszett, akkor már az elején abbahagytad, pedig utána kezd izgi lenni. Ja, és ne nézd szinkronosan, szörnyű!
2011. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a VD jó, a VD finom, a VD különleges... :D

Te valószínűleg azokra a rajongókra gondolsz, akik.. idézem: "Júj, holnap lesz az rtl-en a harmadik rész^^" meg "én nem olvasom el könyvben, majd megnézem péntekenként"

Hidd el, ezek nekem is fájnak. Ezek borzasztóak. Nekem is van egy barátnőm akinek van vempájördájerízes tolltartója, naplója, tele poszterrel a fala, az anyucikája letöltötte neki az összes részt, és azzal dicsekszik, hogy ő bizony már a harmadik évadot is látta (holott azt nemrég kezdték forgatni). Egy darab VD-könyve sin,cs hol fog ő elolvasni 500 oldalt, ami csak egy könyv az eddig magyarul megjelent 7-ből :)


Én nagyon nagy rajongó vagyok, minden héten online néztem a VD-t angolul, magyar, vagy a végefelé angol felirattal. Amikor megjelent a hetedik könyv, két nap alatt kiolvastam. Most alig váro ma harmadik évadot, eszeveszettül nézem mint az angol mint a magyar oldalakat friss infók és képek után. Hja, a nyáriszünet átka az unalom. :D


Na de hogy a kérdésedre válaszoljak: Én azért szeretem a VD-t, mert igazi vámpírok vannak benne, akik nem cisllognak és elpousztíthatatlanok, hanem igenis kinyiffannak egy cuki kis karótól, és vámpírosabbak. emellett iszonyat sok a helyes pasi (gondolok itt Damonre, vagy Tylerre, vagy éppen Klausra... ). Valamint nagyon jó a sztori, jók a karakterek, lehet rajta izgulni, sírni, nevetni, tombolni. Jók a zenék is :))

A könyvet és a sorozatot is midnenkinek csak ajánlani tudom :))

Team Forwood :D

(bocsi a helyesírási hibákért, laptophoz vagyok szokva, és bocsi a hosszú szövegért, megvédtem az igazi TVD-fanokat, ezt becsületbeli kötelességemnek éreztem)

2011. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értelek titeket!:) majd lehet megnézem ha ennyire jó:D
2011. júl. 24. 00:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ajánlom :)) És jól mondja az első válaszoló, a szinkront elrontották, nézd feliratosan, az az igazi :D
2011. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké:)
2011. júl. 24. 00:11
 6/12 anonim válasza:
Első vagyok: Szerintem mindenképp kezd el :D Nem veszítesz semmit :]
2011. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jójó^^
2011. júl. 24. 00:20
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként 1.évadot is megnézzem?:O:$
2011. júl. 24. 00:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert Damon annyira cuki...*-*
2011. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó sorozat. Érdemes megnézni az első és második évadot is.
2011. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!