Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legrosszabb film, amit...

Mi a legrosszabb film, amit láttál?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A "30ezer láb mélyen" Vagy valami hasonló a címe.Nos ez a Némókapitányos sztori átirata,az öregedő,csoffadt Lorenzo Lamas főszereplésével.A legjobb az,amikor a víz alatt benyúl a robot tintahal a tengeralattjáró ajtaján(!ami az oldalán van)és kirántja a csajt...Meg van benne agymosógép,ami egy hegesztőszemüvegre szerelt karácsonyi fénykígyó,és egy numerikus billenytyűzet van a falon,azzal nyitják az ajtót...


Kb 3 forint lehetett a költségvetés.nagyon durva a film,ki is írják az elején,hogy ASYLUM Presents...

Egy biztos,filmen,így még nem visítottam.És a legjobb,hogy nem viccnek szánták.

Aki megtalálja,töltse le,mert annyira szar,hogy meg kell nézni egyszer.aztán mégegyszer,és mégegyszer.Persze csak az nézze meg,aki alapból az igényesebb filmeket kedveli,mert aki szappanoperákon meg horrorfilmen,meg Adamsandleres röhigcsélős cukcsi filmcsiken nőtt fel,az nem fogja érteni,hogy mi a probléma a filmmel.

2009. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kis Vuk...no komment -_-''''
2009. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Hukkle :P Egy régi magyar film és egy kukkot nem szólnak benne az egész film alatt...
2009. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A legyek ura.... középiskola 9. osztály idén ez volt a kötelező olvasmány....persze nem olvastam el de magyarórán filmen megnéztük végigszenvedtem... nagyon nem jött be....
2009. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem határai, többet vártam ettől a filmtől!
2009. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
zombik városa
2009. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
démonpofa.. vagy mi a címe, illetve a bazi nagy film.. édes istenem, mennyi mindent tudtam volna csinálni abban a pár órában amit ezekre a zs kategóriás szarokra pocsékoltam..:\
2009. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Die Hard 4 :-)))
2009. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Pánik (Tilla filmje)
2009. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyek ura és a Zongoralecke...ne higgyetek annak az embernek, aki azt mondja erről a két filmről, hogy jó. Nekem borzasztó volt mindkettő.
2009. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!