Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legrosszabb film, amit...

Mi a legrosszabb film, amit láttál?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 14:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

az oscar díjas amerikai szépség

unalmas semmitmondó

2009. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Vannak filmek,amikhez fel kell nőni,és bizonyos fokú tájékozottság,és intelligencia szint nélkül élvezhetetlenek.
2009. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Pasolini: Máté evangéliuma

Van, hogy 10 percig egy büdös szót nem szólnak. Napszámosok alakítanak benne, így a színészi tehetségről már nem is ejtek szót.

2009. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai szépség rossz? Hát haver akkor te nem tudod értékelni a nap sugarait se talán...


Na a leghitványabb film számomra: (valami zombi förtelem) avagy Véres Bill bosszúja, azon besírtam bakik hegye és bár nem humoros filmet akratak többet röhögtem rajt mint bármelyik horrora akadván. Komolyan!

2010. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyszer a barátnőimmel horrorfilmnéző estet tartottunk. Az első amit néztünk, az a rémálom az elm utcában volt, de valami nagyon régi változat (amikor a kisgyerek anyja horrorfilmszínésznő) De már több részt meg se néztem belőle, mert hihetetlen szar volt >< meg azok a gumimaszkok >< Aztán néztük a kört is.. Egyszer bealudtam rajta kb 5 percre, aztán felkeltem és kb 10 percre, aztán felébredtem és "Najó kapcsoljuk ki ezt a szart" Ekkora szar horrorfilmet OO Kb 30 perc ment le belőle, de már mindenki egyetértett velem. Utána elkezdtük nézni a fűrészt, na az legalább jó volt :)
2010. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A Köd


Mély Harapás.


ez a kettő, ami életemet végig fogja kisérteni, hogy megnéztem őket. annyira szar :D

2010. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a plan 9-et látta valaki? azt hiszem kilences terv az űrből a magyar címe. zs kategóriás filmek királya, mondjuk, ed woodtól mást nem lehet várni, de télleg. frenetikus film. !!
2010. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyszer unatkoztam és végignéztem a tágas dvdgyűjteményünket (több mint 5000 film lehet) Találtam is egyet aminek szimpi most a borítója. Rá is volt írva hogy mittudoménhány oscar meg még mittudoménmilyen díj. Gondoltam akkor ez csak jó lehet. Betettem. Akkora sz*r volt. Nagyon stem értelme se volt. Bár lehet hogy csak túl fiatal még az agyam hozzá... De bűn rossz volt.

14/L

2010. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Borat: Mindenki mondta milyen vicces meg minden, de szerintem nagyon f*s. Egyszer sem nevettem rajta.


A királynő: Arról szól, hogy mekkora vihart kavart Diana halála a világon. És ez megy több, mint másfél órán keresztül, hogy mindenki siránkozik, hogy meghalt. Borzalmasan unalmas film.


A pláza ásza: Idegesítő, humortalan, béna film.


Veszélyes Bangkok: Jól indult, de olyan unalmassá vált, hogy szenvedve néztem csak végig.


Végső állomás: Sokan imádják, de szerintem eszeveszett baromság. Az összes része!

2010. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Alkonyat
2011. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!