Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van ILYEN horror film? (lent...

Van ILYEN horror film? (lent a szempontok! )

Figyelt kérdés

szal olyan,amit nem ajánlanátok senkinek.olyan emberek válaszát várom főként,akik nagyon erős idegzetűek.szal olyan film kéne,ami még az erős idegzetűek szerint is sok.

kösz előre is!


2011. szept. 6. 14:18
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi!utolsó-a körről azt hallottam,hogy annyira nem fostos.
2011. szept. 6. 18:28
 12/44 A kérdező kommentje:

"2011 legjobb horrorfilmjét dicsérik. de attól függ, hogy melyiket tartod ilyesztőbbnek: szellemes, zombis, gyilkolós, pszihós stb. pl a Kísértetjárás Connecticut-ban-t nagyon jónak mondták, de én egyáltalán nem ilyedtem meg, de pl. a Viasztestek rendesen befosatott elsőre hajnali 2-kor :D Fűrészt csak a sztori miatt nézem, nincs semmi fosatós benne. Amúgy engem is érdekelne egy ilyen film, amilyet akarsz látni! :)"

eddig akikkel beszéltem azt tartják félelmetesebbnek,ami realisztikus.tehát ami akár meg is történhetne.ezzel szemben én sokkal jobban fossantok(hehe,ez jó duma)azoktól,ami teljesen képtelenség lenne,hogy akár a fele is megtörténjen.(zombis,szellemes,stb.)az nagyon ijesztő tud lenni számomra,amikor egy nagy elhagyatott házban külön-külön kapják el őket a kísértetek.szal a realisztikustól nemigen félek.(a nemigazitól is csak akkor,ha jó)

2011. szept. 6. 18:32
 13/44 anonim ***** válasza:
ha így látod, akkor nézd meg a [REC]-et, nekem annyira nem tetszett, mondjuk másra is számítottam, de egy próbát megér :)
2011. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Szodoma 120 napja

Cannibal Holocaust

Grotesqe

Szerb Film

Ebola Syndrome

Nekromantik


Ezek a lehető legbetegebb filmek. Ahogy irtad nem ajánlom senkinek. Ezekhez képest a Paranormal Activity, az Emebri Százlábú és az ehhez hasonlók nevetségesek.

2011. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Ha végignézted a listát szólj, mert még tudok néhány ilyen filmet.
2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Igazából dokumentum-áldokumentum, és nem konkrétan film, A halál 1000 arca. AZt mondják, hogy beteg és iszonyatos. Én még nem láttam, de tervezem megnézni.
2011. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

tegnap 19:29

köszi,a nevek alapján jók,pár ismerős is.a Cannibal Holocausttot is terveztem régebben,hogy megnézem,de elfelejtettem.de 1980-as a film,szóval mindíg olyan érzés van bennem,hogy csalódni fogok a filmben.aztán ki tudja :)...

utolsó-igen,arról is hallottam.sokak szerint elmebeteg film.

2011. szept. 7. 18:17
 18/44 A kérdező kommentje:

"Ha végignézted a listát szólj, mert még tudok néhány ilyen filmet."

jajj,mire én azt végignézem :)

nyugodtan írd le azt amit tudsz,ha ezret tudsz,az sem baj.mert azért beletelik pár napba amíg ezeket mind letöltöm(ha megtalálom) és megnézem.és amúgy milyen az a "Szerb film"?

egyébként köszi mindenkinek,jöhet még TALICSKASZÁMRA!!!

2011. szept. 7. 18:23
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a műfajt, akkor nem fogsz csalódni. Attól még hogy régi még mindig az a legjobb horror film. Annyira realisztikus volt, hogy annak idején elfogták a rendezőt, mert azt hiték hogy valódi.

A Szerb film pedig a valaha volt legbetegebb film. Keress csak rá. Ez az amit valóban nem ajánlok senkinek :D.

2011. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek,el is kezdem :)

de persze nyugodtan jöhet még :)

2011. szept. 8. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!