Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van ILYEN horror film? (lent...

Van ILYEN horror film? (lent a szempontok! )

Figyelt kérdés

szal olyan,amit nem ajánlanátok senkinek.olyan emberek válaszát várom főként,akik nagyon erős idegzetűek.szal olyan film kéne,ami még az erős idegzetűek szerint is sok.

kösz előre is!


2011. szept. 6. 14:18
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:

Nézd meg a Philosopy Of A Knife-ot majdnem négy órás film,igaz,az egész fekete fehér,de attól én még nem bírtam végignézni.

A Mandzsúriában kísérletező japán tudósokról szól

Egy kis ízelítő:

végig nézheted,amint egyenként kitépik egy nő összes fogát :)

2011. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

köszi,azt is ismerem(Horrormirrornak köszönhetően).

végig bírom nézni,de valahogy a túl gore-os részek engem untatnak egy filmben.pl:Vomit gore is nagyon beteg,de elég unalmas.de am köszi!

2011. nov. 4. 15:13
 33/44 ragnarok1 válasza:
Nézd meg az emberi száz lábút. Épp kajáltam közbe de csak a végén jött rám a hányinger, szóval jó film.. Nekem bejött.
2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

meg ne haragudj,de én azt a filmet megnéztem,elég hulladék.az alapötlet jó,de akkor már több értelme lett volna egy könyvet csinálni belőle,minthogy egy ilyen szar,gyalázat filmet.

félre ne érts,most nem neked szólok be,csak szerintem nagyon unalmas volt.

bár a 2.része állíólag durva lesz...azt lehet megnézem.

2012. jan. 6. 15:18
 35/44 anonim ***** válasza:
The Descent(A Barlang)? :D szerintem a legjobb
2012. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
az egy ratyi fos :) ne is haragudj :)
2012. jan. 21. 14:26
 37/44 botond000 ***** válasza:
Egyetértek a kommentelővel az átok elég durva szerintem a japán horrorok a legdurvábbak:D
2012. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Az Amerikai pszichót tudnám ajánlani. Lehet, hogy nem úgy ijesztő, mint egy normál horror, de az emberben belül megérint valamit, amitől szétárad benne a néma rettegés.
2012. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Az Átoknak csak az eredeti, japán verziója - magyar felirattal - olyan, hogy kiijeszti belőled a lelket is, az amerikai az nem olyan durva. A japán horroroknak csak az eredeti verziója ijesztő.
2012. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

utolsó-IGEN!végre valaki,aki ugyanúgy gondolkodik!

nemrég láttam a 2000-ben és a 2002-ben készült Ju-on:the curse 1-2 és a Ju-on:the grudge 1-2-t,hát tényleg jobb,mint az amerikai átok.

És szinkronnal nézhetetlen szerintem a Japán horror.

Neked még ajánlanám a Rontás(2004)című filmet,dvd minőségben keresd,mert azon van csak felirat,kicsit értelmetlen film,de nagyon ijesztő!

2012. jún. 23. 15:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!