Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hajnalhasadás miről szól?

A hajnalhasadás miről szól?

Figyelt kérdés

láttam az előzetest, és halottam már ezt-azt!! de valahogy nem értem!

létszi írjátok le, és ha lehet bővebben mint máshol!

köszönöm!!

JA ÉS MIKORTÓL JÁTSZÁK A SUGÁRBA(ÖRSÖN)??

ÉS VALAHOL MEGTUDOM NÉZNI A NETEN ÚGY HOGY NE KELJEN LETÖLTENI?


2012. jan. 22. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nézik, ahogy hasad a hajnal és közben szürkülnek :D
2012. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a Sugár mozi weboldala:

[link]


Ha az Alkonyatos Hajnalhasadásra gondolsz, az 1. részt már nem adják (tavaly novemberben mutatták be), a 2. részt viszont csak 2012. novemberében fogják.

Gondolom most már hamarosan kijön az 1. rész dvd-n.

2012. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi második!

te pedig első...

te nem vagy normális :PP

2012. jan. 23. 15:07
 4/4 anonim válasza:
100%
A hajnalhasadás arról szól, hogy Bella és Edward összeházasodnak. Aztán elmennek a nászéjszakára és lefekszenek egymással. Mire kiderül hogy Bella terhes lesz. De a baba túl gyorsan nő. Ezért Bella nagyon legyengül és Jacob-ot hívja Edward hogy segítsen neki beszélgessen vele. És mi előtt megszülné elájul Bella. De azelőtt vérrel itatták Bellát hogy erősödjön a kicsi. Az elájulás után felvágják Bella hasát hogy tudják kivenni a kicsit. A kicsi neve Renesmee lesz. De azt hiszik hogy Bella meghalt Edward mindenhol megharapja és egy ínyekcióval beadja neki a mérgét. És az a legvége hogy Bella piros vámpír szemmel nyitja ki a szemét és vége....!!!!
2012. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!