Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus anime?

Romantikus anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, tudom...: Már regeteg ilyen kérdés volt.

De! Azokra a kérdésekre adott válaszok között nem találtam olyat, amilyet keresek. Lehet, hogy nincs is.

Ami kikötésem:

-Legyen nagyon romantikus

-lehetőleg vidám

-Happy End (Utálom, amikor az anime végén nem is jönnek össze rendesen, meg nem az történik amire vártam... Ha nincs jól kifejtve a vége, stb.)

-Fiatalokról szóljon (Kb. 14-18 évesekről)


Olyat szeretnék, amiben nincs szerelmi háromszög, vagy ilyesmi... A fiú szereti a lányt, a lány is a fiút.



Amiket láttam, és tetszettek:

-Kimi ni todoke (örökös kedvenc)

-Kaichou wa maid-sama

-Special A

-Lovely Complex

-Toradora (ez már nem annyira jó, de elment)

-Ouran High school host klub (kicsit jobban kifejthették volna a végét)



Láttam az Itazura na kiss-t is. Nem volt rossz, de most nem ilyet szeretnék. Nem olyat, ami szinte végigkíséri az életüket. Peach Girl befejezésén hatalmasat csalódtam. Meg ez a szerelmi háromszög sem tetszett. És még számtalan más anime sorozatot láttam.



Tényleg köszi, ha netalántán mond valaki valami jót! :)


2012. jan. 22. 21:29
1 2 3 4 5 6
 31/52 SoKo válasza:
Nekem eddig ezt teszett a legjobban : sakurasou no pet na kanojo
2013. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Most találtam rá a kérdésedre, én is hasonló animéket keresek vagy mangákat keresek, már magamtól nem nagyon találok egyet sem.. :D

Olyanokat is fogok mondani amiben végül nem is jönnek össze, mert én sem szeretem azokat, még is van 1-2 jó, amikre érdemes időt szánni.


Lássuk csak akkor:

Aishiteruze Baby (kicsit melankólikus, de szerethető, ha jól emlékszem beteljesült a végére, de már régen láttam :)


Ayashi no Ceres


Chihayafuru (láttam, hogy írták már előttem, az első évadban nem teljesül be semmiféle szerelem és csak halványan van benne a szerelmi szál, de érdemes megnézni és most adják a 2. évadot, amiben talán beteljesedik )


Hakushaku to Yousei


Inu x Boku SS ( jó kis anime volt, úgy félig meddig beteljesedik, de nem szabad semmi komolyra számítani)

Kin`iro no Chord (elég ha annyit mondok fiú hárem.. :D bosszantott hogy nincs meg a végén, az h összejön valamelyikkel, de enélkül is élvezhető volt )


Nana (ez már felnőttesebb, de máig kedvenceim között van :), reméled a happy endet, de nem kapod meg és ettől lett olyan anime ami könnyeket csalt a szemembe)


Otome Youkai Zakuro (AHA! végre az első olyan ami tökéletesen megfelel a leírásodnak :D)


de belinkelem neked az animeaddicts-os személyi lapom, hátha találsz még valamit ami megfelel neked, sok animét láttam már nem beszélve a mangákról, abban sokkal több olyat találtam ami kielégítette a shoujo-műfaj iránti imádatom. :)

[link]

2013. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 Sz.Dóra2001 válasza:
Én Vampire Knight-t ajánlom ezt már láttam és tudom, hogy azt írtad, hogy ne legyen benne szerelmi háromszög, de ez olyan. Egyébként nem lehet észre venni, csak a végén derül ki. Szerintem jó, és próbált ki. :)
2013. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 Csak..egy..csaj *-* válasza:

Húú jól megkések de ha valaki olvasa ezt a kérdést akkor azoknak szeretném ajánlani ezeket az animéket.

Szerelemről,egyesek harcról,boldogságról,szomorúságról,és mindenről szól ami megkell legyen egy jó animében..

Azért írom ezeket mivel ezeket nem bántam meg hogy megnéztem,sőt nem is fogom.. ÖRÖKRE a kedvenceim maradnak,nagyon nagyon kimondhatatlanul jók!!! <3 !

Hiiro no Kakera

Kimi ni Todoke

Kaichou wa maid sama

Vampire Knight

Diabolik Lovers

Bokura Ga ita

Tonari No kaibutsu kunnal

Peach Girl

Suki-tte Ii Na Yo



Köszii a kérdést!

2014. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim válasza:
Én nekem ami nagyon tetszett de csak 12 részes az a:Hentai Ouji to Warawanai Neko indavideon fent is vannak a részek. :)
2014. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:

hidan no aria,


Kaze no stigma,


Shakugan no shana,


Count and Fair,


Otome Youkai Zakuro,


Brothes Conflict,


Btooom!,


kobato,


Inu x Boku ss,


Strike the blood,


Walkure Romanze,


Zero no tsukaima,


Angeal Beats,


Special a,


Guilty Crown,


Magical warfare,


oreshura,


omamori himari,


11eyes,


ao no exorcist,


shugo chara,


Kishin Houkou Demonbane,


Happiness


Remélem találsz benne megfelelő animét!:)

2014. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 Rimo válasza:
Nézs meg a Sword Art Online-t az is nagyon jó
2014. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 Mester Kitti20000630 válasza:
kamisama hajemishta 2.évados és kb megfelel a reirtaknak
2015. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Nekem amik ilyenek, inkább a Zero no tsukaima ; Akagami no Shirayukihime ; vadmacska kommandó ; inuyasha

ezek nagyon jók :D

2016. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 btr1998 válasza:
Régi kérdés de ha elolvasod akkor én az Aquarion Evol-t ajánlom DE!!! ez a sousei no aquarion 2.évada és az első évadot meg kell nézni. Mondjuk én először a 2.évadot néztem utána az elsőt. Ja és ha nem gond van benne egy kis fantasy.
2016. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!