Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus anime?

Romantikus anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, tudom...: Már regeteg ilyen kérdés volt.

De! Azokra a kérdésekre adott válaszok között nem találtam olyat, amilyet keresek. Lehet, hogy nincs is.

Ami kikötésem:

-Legyen nagyon romantikus

-lehetőleg vidám

-Happy End (Utálom, amikor az anime végén nem is jönnek össze rendesen, meg nem az történik amire vártam... Ha nincs jól kifejtve a vége, stb.)

-Fiatalokról szóljon (Kb. 14-18 évesekről)


Olyat szeretnék, amiben nincs szerelmi háromszög, vagy ilyesmi... A fiú szereti a lányt, a lány is a fiút.



Amiket láttam, és tetszettek:

-Kimi ni todoke (örökös kedvenc)

-Kaichou wa maid-sama

-Special A

-Lovely Complex

-Toradora (ez már nem annyira jó, de elment)

-Ouran High school host klub (kicsit jobban kifejthették volna a végét)



Láttam az Itazura na kiss-t is. Nem volt rossz, de most nem ilyet szeretnék. Nem olyat, ami szinte végigkíséri az életüket. Peach Girl befejezésén hatalmasat csalódtam. Meg ez a szerelmi háromszög sem tetszett. És még számtalan más anime sorozatot láttam.



Tényleg köszi, ha netalántán mond valaki valami jót! :)


2012. jan. 22. 21:29
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:

Én azt ajánlom keress rá yotubon hogy romantikus animék és akkor több 80 találati listát ad ki (én is így kerestem az animéket) ;)

Tunaiku kawaii ez is megfelelő lehet számodra

2022. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Fanni12945 válasza:
Lehet már későn válaszolok nagyon viszont az Inu x Boku Secret Service szerintem pont amit keresel. Szerelmi szál van benne és nincs szerelmi háromszög csak remélem nem baj, hogy "fantasy" bőven megelégedtem a végével amiben tényleg össze jönnek.
2023. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!