Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus anime?

Romantikus anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, tudom...: Már regeteg ilyen kérdés volt.

De! Azokra a kérdésekre adott válaszok között nem találtam olyat, amilyet keresek. Lehet, hogy nincs is.

Ami kikötésem:

-Legyen nagyon romantikus

-lehetőleg vidám

-Happy End (Utálom, amikor az anime végén nem is jönnek össze rendesen, meg nem az történik amire vártam... Ha nincs jól kifejtve a vége, stb.)

-Fiatalokról szóljon (Kb. 14-18 évesekről)


Olyat szeretnék, amiben nincs szerelmi háromszög, vagy ilyesmi... A fiú szereti a lányt, a lány is a fiút.



Amiket láttam, és tetszettek:

-Kimi ni todoke (örökös kedvenc)

-Kaichou wa maid-sama

-Special A

-Lovely Complex

-Toradora (ez már nem annyira jó, de elment)

-Ouran High school host klub (kicsit jobban kifejthették volna a végét)



Láttam az Itazura na kiss-t is. Nem volt rossz, de most nem ilyet szeretnék. Nem olyat, ami szinte végigkíséri az életüket. Peach Girl befejezésén hatalmasat csalódtam. Meg ez a szerelmi háromszög sem tetszett. És még számtalan más anime sorozatot láttam.



Tényleg köszi, ha netalántán mond valaki valami jót! :)


2012. jan. 22. 21:29
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:

Hát csak most vettem észre ezt a kérdést de biztos vannak olyanok akik még most is rábukkannak :D én a romantikus animékkel kezdtem és sok kedvencem lett:

Kaichou wa Maid-sama! - imádom!

Special A - nem rossz de annyira nem tetszett

Lovely Complex - van magyar szinkronnal, elég vicces és jól bemutatja azt hogy a kapcsolatokban nem számít a magasság , de nekem valahogy mégsem tetszett ez a anime :/

Toradora - azt mondják hogy ez elég romantikus cuki anime hát elkezdtem nézni de abba is hagytam és elraktam későbbre

Uta no Prince-sama/ Maji Love 1000% - ez nagyon jó anime , 3 évados éneklős és fiú hárem. Az 1. évad a kedvencem bár a többi se rossz , de ebben nem teljesedik be semmilyen szerelem :D

Kimi ni Todoke - utálom , nem tudom miért de nem szeretem 2 évados , 1 évadot néztem de nem az a vége amit várnál

Clannad - most nézem , biztos jó anime és elég szerelmes-nek néz ki :)

Akagami no Shirayuki-hime/Snow White with the Red Hair - Imádom! 2 évad nagyon jó! és szerelmes

Akatsuki no Yona - Nagyon jó , kicsit hosszabb hát annyira azért nem mondanám szerelmesnek

Amnesia - Kedvenc! bár bonyolult felfogni , folyamatosan tudod csak összerakni a fejedben miről szól ezt tényleg ajánlom!

Ao Haru Ride- Nagyon jó!

Brothers Conflict - fiú hárem , annyira nem tetszett de nem olyan rossz

Tonari no Kaibutsu-kun - remélem jól írtam , ez volt az 1. anime amit láttam és nagyon tetszett !

Diabolik Lovers - Imádom ! a csaj az borzasztó de megéri , és vámpíros , 2 évados ha valaki nem tudná a 2. évad nevében benne van hogy More Blood , a második évad kicsit sem tetszett , a részek csak 12 perc körül vannak szóval hamar kivégezhető

Inu x Boku SS - 2. anime amit láttam egész jó

Kamigami no Asobi - fiú hárem , nagyon jó anime !

Kamisama Hajimemashita - 2 évados szentélyes anime , nagyon jó!

Niji-iro Days/Rainbow Days - 2016-os anime annyira nem tetszett

Norn9: Norn+Nonet - Imádom!! :3

Ookami Shoujo to Kuro Ouji/Wolf Girl and Black Prince - cuki anime elég szerelmes :)

Sukitte Ii na yo. - nagyon szerelmes érdemes meegnézni

Shugo Chara! - hát drukkoltam az animében hogy összejöjjön a dolog Ikutoval :D 2 évados az 1. évad 51 részes tetszett!

Sword Art Online - egész jó , kevés az olyan ember aki nem ismeri , 2 évados

Vampire Knight és Vampire Knight Guilty(2.évad) - vámpíros nagyon utáltam de azért is megnéztem mert jól esett pihentetni a szemeimet , magyar szinkronos :D

Noragami - hát szuper anime , 2 évados az a rossz benne hogy nem valami romantikus pedig Yatori nagyon is jól mutatna :3


BOCSÁNAT! hogy olyan animéket is írtam amik nem nagyon romantikusak , tudom kérded hogy olyanokat írjunk de ez van szeretek írni és remélem találtok valami érdekes! Sayonara! Dango Dango Dango :) ^^

2016. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:
inu x boku ss nekem nagyon tetszett és szerintem ez olyan amit te keresel!!! *-*
2016. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 sajtretek válasza:
Akagami no shirayukihime! Isteni anime.
2016. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 rexii1 válasza:

szia!

nekem ezek a kedvenceim:

akagami no sirajuki-hime

akatsuki no yona (meghalsz a csávón aki bene van)

naruto the last movie

kaichou wa maid-sama (meghalsz a két főszereplőn)

say "i live you"

sword art online

plastik memories

inazuma eleven (nem romantikus de figyelmedbe ajánlom)

hyouka

Strike The Blood

kotoura-san

tonari no kaibutsu-kun

ao haru rude

clannad


Bocsi most csak ezek jutottak az eszembe de legtöbb az nem csak szerelmes de még vicces is, remélem segítettem ( ha rosszul írtam volna valamelyik címét akkor elnézést érte, a helyesírás nem az erősségem!)

2017. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 Flóraaaaaaaa válasza:
Akagami no Shirayuki-hime
2017. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Bandita16 válasza:

Kamisama Kiss

Speciális A

Én csak ezt a kettőt tudom most ajánlani, mert én is csak most kezdtem el érdeklődni az animék után!

2017. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 Vpx27 ***** válasza:

Szia a My Little Monster-t tudnám ajánlani.

Nem tudom, hogy neked mennyire tetszik ez az anime.

2018. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 Amyke1991 válasza:

Szia!

Életem eddigi legjobb romantikus sorozata. Imádtam két évados de iszonyat jó. Igaz kicsit lassan halad, de megéri kivárni. Victorian Romance Emma

Második helyen a glass no kamen áll ez is nagyon jó.

Harmadik helyen pedig ez áll Shingeki no Bahamut: Virgin Soul igaz ez a második évadja de inkább ebben erősebb a romantikus száll. Viszont az első évad is nagyon jó.

2019. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
Kiss x Sis
2020. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Romantikus, nincs szerelmi háromszög és happy end? Jól feladtad a leckét! :)

A Bunny Girl Senpai-t minden képpen ajánlom, nekem örök favorit.

Van még egy rakat remek romantikus amit ismerek, de az összesnek vagy szomorú a vége, vagy függővéges.

Persze, 2012-es kérdésre válaszolni szerintem nincs sok értelme, de remélem segíthettem. Legalább valakinek...

2021. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!