Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok adni valami motivaciot?

Tudnatok adni valami motivaciot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnatok irni, esetleg linkelni szoveget, tortenetet, akarmit, ami motivalna a fogyasra, fokent a testformalasra, a szep test eleresere?
2011. nov. 15. 21:56
 1/8 anonim válasza:

Szia! Én is a neten találtam, bemásolom! Nekem segít! :D

A helyesírásért ne engem szidj, csak kopiztam, még ékezetek se voltak...


OKE FOGYOZOK!!!

Gyenge nőszemélyek! :D Nincs nyafogás, nincs kifogás és "én ezt nem tudom megcsinálni". Meg "de jó neked" !!! NEEEM! Nem jó neki! Neki is szar volt, ő is gyenge lepkefing volt, mint ahogy most te! Szóval emeld fel a popód es tegyél érte! Nem adják a sikert ingyen! Legalábbis, ha ingyen adnák, nem siker lenne a neve :DDD


Először is, ha AKAROD, úgy értem igazán akarod, vagyis ha eljött a "bekattanás" , ahogy mi már hívjuk, itt a fogyis világban, akkor jó úton haladsz. Ha kifogásokat gyártasz, akkor menj vissza a hűtőhöz es egyél meg egy nagy adag sütit, vagy fagyit, vagy mittomén! :D Es ne irigykedj a másikon! Mert ő sem attól fogyott, hogy gyenge volt!


Figyeljetek!

Nincsen semmi ördöngösség ebben. Pár gondolat, jó tanács! Ha nem akarsz igazán fogyni, akkor ne is vesztegesd ezzel a hozzászólással az időd, mert felesleges! :P


1, Először is, ülj le egy papírral, írd le a súlyod, mérd le magad centikben.


2, Döntsd el a célt! És indokold!----> Le akarok fogyni x kilót, mert:

… sorold fel! Hogy egészséges legyek, hogy ne kelljen szégyenkeznem, hogy elérjem egyszer az életemben, amit akarok, mert én döntök, hogy mit eszek meg es mennyire vagyok lusta, tehetetlen... mert meg sokáig akarok játszani a gyerekeimmel, mert fel akarom őket nevelni es nem akarok ágyhoz kötött beteg ember lenni!. . . Legyenek érveid!


3, Ha sosem voltál vékony, az nem kifogás! MOST LESZEL! Nincsenek kövér gének, vannak viszont "akarat" gének! Neked olyan nincs? Akkor küzdj érte! Fejlessz ki magadban olyat!

Nem lesz jobb majd elmondani, ha kemény munkával adtad le a felesleged? :D Lehet, sosem leszel olyan vékony, mint azok a gilisztának lefogyasztott modellek, de kit érdekel? Csak legyünk normál súlyúak legalább! Senkinek nem tetszenek a piszkafák! Nők vagyunk, nem ruhafogasok!


4, Ne tűzz ki irreális célokat, ha megvan az első nagy súlyveszteség száma, azt először írd le apróbb célokban! PL egy hónap alatt lefogyok 2kg-ot... Ez könnyű... meglesz az első sikerélmény es azután már könnyű lesz, lesz motivációd!

Kicsi célokat könnyű elérni… És sok kicsiből lesz egyszer csak a nagy szám!

NE NAGYBAN GONDOLKOZZ! Sok kicsiben!


5, Szedd össze az agyad! Szerinted mit csinálsz rosszul? Nem tudod? Keveset eszel, mégis hízol? Na, pont ezért! Lelassul az anyagcsered es a szervezet mindent elkezd őrült mód tartalékolni, amint végre a szádba raksz. Ne légy butus!

Egyel 3-4 óráként, de keveset! ÉRTED? KEVESET! En megfogadtam annak idején az "egyen 4 óránként"! Es ettem, de adagokat am! :D Es csodálkoztam , hogy nem fogytam! Mondom keveseeeet! Par falatot... Nincs az a bendő, ami par falat kaja után es egy nagy pohár víz után meg farkaséhséget erez! ERTED? Nincs habzsi-dőzsi! MÉRTÉK VAN!!!



6, NE NASSOLJ! EGYEL! Ülj le , jóízűen edd meg azt a pár falatot! IGEN, ételt, ne szemetet, chipset, édességet. Próbálj meg minőségi ételt venni magadhoz, ami valóban energiát ad a testednek, nem csak feltolja az inzulinod az egekbe, hogy aztán egy óra múlva lezuhanjon es ismét farkaséhség gyötörjön!


6, IGYÁL SOKAT! Na de nem cukros löttyöket! Tiszta vizet! Ne bubisat, ha meg csak egy bubis is, az is felpuffaszt! Nincs szükségünk a gázra a testünknek, világos?

(sok ivásán értem azt, h ne 2 litert… az hülyeség! Az max. elég egy 40kgos embernek! Testsúlyod minden 20 kg-ja 1 liter vizet igényel a normális funkciók ellátásához! MAGYARUL: ha 80 kg vagy, akkor bizony 4 l vizet kéne becuppantanod naponta ahhoz, hogy egészséges légy! Na, kérdem én, ha bepuszilsz 4 lityó vizet, nem telítődik a gyomrod? De igen! Vagyis kevesebb hely marad a csokikának, chipsnek! --->> na és most jön a kifogás! En nem birok annyit inni! Elfelejtem! stb… Az én technikám az, h minden pisi után megiszok 2 pohár vizet! IGEN! KETTŐT! Így nincs az az isten, h ne idd meg a napi adagod!


7, Hidd el, a 25. falatnak is ugyanolyan íze van, mint az elsőnek! Szóval minek ennél meg egy egész tálca sütit? Valóban örömöt okoz? Ha igen, ülj le és gondolkozz! Ez egy pillanatnyi öröm az inzulin miatt. Aztán meg bűntudatod van! Naaa, sokra mentél vele... és 2 kg plusz. . király!!!

Kóstold meg... élvezd az ízet, aztán hagyd azoknak, akinek sütötted! A családodnak!


De igazából az egyik elhagyhatatlan és legfontosabb tanács: HIGGY MAGADBAN!!! Kit érdekel, ki mit mond? Ez a te tested, a te életed! Nehogy már a másik jobban tudja, mint te, hogy ki vagy es mit tudsz megtenni!!!


Amire én rájöttem, hogy valóban nem 1 hónap alatt szedtem fel, amit felszedtem. Miért is akarom leadni egy hónap alatt? Különben is, akinek nagy súlyfeleslege van, annak jobb is lassan fogyni, különben lógni fog a bőre, mint a Sharpei kutyának! Ugye nem akarsz 5 számmal nagyobb "ruhát viselni" meztelenül is?


Na, akkor vége a nyavalygásnak, a kifogások gyártásának! Ha már ma elkezded, egy nappal közelebb jutsz a célodhoz!


MEG TUDOD CSINALNI? NAnáááá hogy meg!

Hajrá!

2011. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem olvastam el hogy mit irta az elöttem lévő szóval bocs ha ugyanazt irom.

Szerintem magad végett csináld akkor , fogsz legjobb sikereket elérni.Nálam uyg van hogy amit másmiatt köll csinálnom , meg amit muszáj , az nehezen meg , amit meg magamtól a saját érdekem miatt az könnyen.Ha te akarsz fogyni , és eltöélted magad , ne hagyd abba , az legyen a motiváció , hogy ha lefogy 1-2 kilót , de inkább ne kilóba néz, hanem alakra.Gyorsan meglátszik ha rendeszeresen tornázol.

2011. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
motivacionak az is jo, hogy csinalsz magadrol fotot, hogy igy kezdted a fogyokurat, aztas egy honap utan ujra egy foto és meglatod a kulonbséget, mer ha kilokban nem is de centimterben biztosan..vehetsz maganak uj szép rucikat, tobben felfigyelnek majd rád és ez jol fog majd esni az egodnak :)
2011. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberek gyengék, mert egy idő után beleszarnak az életbe. Már megvan a csaj már megvan a csávó, és akkor már lehet úgy kinézni mint egy rakás szar. Csajoknál ez duplán sőt triplán igaz. Úgy érzik elhanyagolhatják magukat. Hát lófaszt kedveseim, ezek ágyazzák meg a fasza kis megcsalásokat meg szakításokat nem mellesleg a szexuális élet csökkenését. Be lehet tolni azt a tiramisut, de utána nem kell sírni 36 évesen kutyák között hogy hol rontottam el.

[link]

2011. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem eddig 2 fiam volt és kislánykorom óta szörnyű alakom és sose hordtam rózsaszínt, csak sportosan sose csinosan.

Most van egy kislányom (2 hónapos), de már nekiálltam visszafogyni a gyerekek előtti súlyomra, mert egy ilyen gyönyörű kislány mellett adnom kell magamra. Ha jó hatással akarok lenni rá, akkor erős, kitartó, csinos anyuka kell legyek. Dolgozz ezen te is.

2011. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KOSZONOM A BIZTATO VALASZOKAT!
2011. nov. 15. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:

1 év edzéssel világbajnok

[link]

2011. nov. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akarat...anélkül bármilyen motívációról is legyen szó, teljességgel hatástalan. Az agyban dől el minden.

Ha nem az alakodért teszed, tedd meg az egészségedért, hacsak nem akarsz szívbeteg, vagy cukros lenni. De hát az is egy életstílus...te döntesz.

2011. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!