Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Titok című film miről szól?

A Titok című film miről szól?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

Van könyvben is,nem olvastam,mert ehhez lusta vagyok, ezért inkább megnézném filmben.Ha jól tudom ez könyvben a "Vonzás törvénye". Ez konkrétan miről szól? A kommentekből nem tudtam leszűrni, mert nem néztem még meg a filmet.Aki olvasta,az légy szíves úgy kb.ra írja le pls! :)



2012. máj. 3. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:
A tartalmára lennék kíváncsi,hogy mi is a lényege és érdemes-e megnézni.
2012. máj. 3. 20:44
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

A titok

(1999)


Sándornak ebben az albérletben nemhogy saját szobája, de még ágya sincsen - együtt alszik a főbérlő fiával. Néha azonban el kell tűnnie, mert megérkezik ágytársának szerelme, az elviselhetetlenül undok Márta.

2012. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gepzene ***** válasza:
100%
Arról szól, hogy az válik valóra, amire többet gondolsz, mert ilyen az univerzum, mikor bevásárló központnak érzik téveszmés tökfejek. Ők persze ebből gazdagok lettek, gondolom arra is gondoltak sokat, hogy legyenek már.
2012. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!