Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem szánalmas Timike menstruác...

Nem szánalmas Timike menstruációja a BK-ban? :D

Figyelt kérdés
Inkább olyanok válaszát várom, akik nézik a sorozatot, és alapból kedvelik, tetszik nekik. Én ilyen vagyok, de ezen sírtam a szánalomtól :D Na meg a sörök felrobbanásán is. Kb. 7 éve is eljátszották ugyan ezt, csak pálinkával...
2012. máj. 17. 20:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jaa, meg ez a kontaktlencseivós, orrcseppes dolog is...
2012. máj. 17. 20:45
 2/17 anonim ***** válasza:
Mikor ezt olvastam akkor ment a tv-ben reklámban XD Hát, előbb-utóbb kifogynak a hétköznapi dolgokból, párat újra kell játszani, amire már "úgyse emlékeznek". De nem tudom hány éves Timi pontosan, szerintem is röhejes, és amikor kijön a fürdőből hogy ő most meg fog halni, hát kész voltam XD
2012. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:'DD Amúgy normálisan számítva kb. 6 éve született meg, szóval a sorozat szerint sem lehet több 9-10 évesnél, bár én nem tudom, ott hogy ott most mennyi idő telt el.

A pálinkás videó:

http://www.youtube.com/watch?v=4vY2oWP1Fjc

2012. máj. 17. 20:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam nézni, de néha mikor átkapcsolom a tv- pont megy és belekukkantok, hát most is így volt, de csak néztem h mivan?! timike menstruál, komolyan ez van a bari köztben xD lol tiszta gáz am:D
2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, az még oké hogy orrcseppet cseppent a szemébe, de hozzáteszem már ez is nagyon valószínűtlen, de hogy ezek után Gizike még véletlenül pont lenyeli a kontaklencsét, az már olyan lehetetlen egybeesés hogy tényleg csak a BK-ra jellemző, de azért még szeretem nézni:)
2012. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
első voltam:)
2012. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy én is, történjen akármilyen nyomiság, mindig nézni fogom :D
2012. máj. 17. 21:23
 8/17 anonim ***** válasza:
az a szánalmas hogy kb 2008ban született timike legalább is akkor szált ki 1 időre a sorozatbol nóra és utánna volt timi. , 4év után már nemhogy iskolásba jár de menstruál .....
2012. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

deee, annyira szánalmas ez a sorozat:D:D

Én most csak azért nézem, mert benne van Rátóti Zoltán. MOndjuk nem mehet neki jól a szekér, ha ilyen szerepeket vállal:S

2012. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A sorozat szerint is 6 év telt el, legalábbis ugyanúgy van tél meg nyár egymás után, szóval egy év az egy év. Az elején lecserélték néhányszor a gyereket, és akkor mindig idősebb lett pár évvel. Egyébként szerintem rettentő buta és idegesítő.
2012. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!