Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a vélemény a következő...

Mi a vélemény a következő "horror filmekről: Pumpkinhead, Hellraiser, Psycho-bár ez inkább Thriller, rillington Place10, Hasfelmetsző Jack, Gázláng?

Figyelt kérdés
Ki halott a Váratlan Utazás kanadai filmsorozatról?vélemény?Én ezen nőttem fel annak idején,és az első évadát szerencsésen be is tudtam szerezni.Volt még egy nagyon kedves film számomra ezt is beszereztem:Ann Shirley.Mi a vélemény a fennt említett filmekről?

2012. jún. 10. 11:41
 1/1 vargaB ***** válasza:

A Hellraiser első részét láttam, de nekem tetszett :D CSak, ugye már régi, így kissé kiszámítható volt, ettől eltekintve egy jó darab.

Pumpkinhead-et meg akarom nézni

Az eredeti Psychot sehol sem találom, pedig nagyon kellene...

Ha a Johnny Depp féle Hasfelmetsző Jackesre gondolsz (Pokolból) akkor nekem szenvedés volt. Végigunatkoztam az egészet. LAPOS...

2012. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!