Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed Natalie...

Mi a véleményed Natalie Portman ezen kijelentésével, ami szerep miatti kopaszságáról szól?

Figyelt kérdés

Ezt nyilatkozta: „Igazán jól esett túllépni a hiúságomon. Ha összeadod azt időt, melyet minden alkalommal a tükör előtt töltesz, hogy kinéz valahogy, tíz év is kijönne. Óriási érzés elengedni ezt"


Én felnézek rá azért amit tett, egyetértek vele, bátor nőnek tartom és remek színésznek! Haj nélkül is lehet valaki nő, ehhez nem kell órákig a tükör előtt lenni, a belső a fontos


2012. júl. 1. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen néha a celebek is megmondják a tutit!

Amúgy teljesen igaza van, bár ezt igazán csak Ő és a szakmabeliek tudják igazán hogy a hírnév mivel is jár.


Én is szeretem Natalie-t, bár a V mint Vérbosszú-ért szívesebben odaadtam volna neki az Oscart mint a Fekete Hattyúért. Nem csak a filmbéli kopaszsága miatt.

2012. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaz,okos kijelentés.Nagyon intelligens,szép,emberi szinésznő.Én nagyon szeretem.
2012. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!