Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez a japán rajzfil...

Mi lehetett ez a japán rajzfilm? (Lent)

Figyelt kérdés

Kisebb koromban néztem éjszaka egy japán rajzfilmet,annyira emlékszem,hogy volt benne valami lány,az egy templomba,vagy palotába ilyesmi helyre bement ahol sok ember volt,ott jött egy öregasszony aki szörnyé változott,vagy ilyesmi,erről a részéről ennyire emlékszem.Meg volt benne egy ilyen hosszú sárkány ami asszem a lányt vitte el,ha jól emlékszem fehér színe volt.

Ennyire emlékszem,ha valaki tudja a címét írja le,nem azért kérem,mert jó volt,csak,hogy tudjam mit néztem akkor és lehet,megnézném most is.


2012. júl. 4. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Chihiro szellemországban

[link]

2012. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Chihiro Szellemországban? :)
2012. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
inuyashára tudok tippelni de nem nagyon hiszek benne, mert lány nem ment olyan helyre az eleján ahol sok ember lett volna.. de keress rá:D
2012. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Chihiro! :D A banyának van egy testvére, aki ugyan úgy néz ki, de jó és egy kis házban él, a sárkány meg a fehér ruhás fiú, aki segít Chihiro-nak, de csak a végén derül ki, hogy a kettő ugyan az. Chihiro a szüleivel költözik épp és eltévednek és alszik és álmában kerül át Szellemországba, ahol szülei disznóvá változnak mert esznek és azért megy a banyához, hogy visszakapja szüleit. A banya persze gonosz és dolgoztatja Chihiro-t, de majd a fehér ruhás fiú(nevére sajna nememlékszem) és még pár szereplő(egy a banyánál dolgozó csaj meg az a fekete, fehér maszkos lény, a pókszerű főnök, stb.) segít neki és végül kijut Szellemországból és mindenki boldog :D
2012. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, belehaltál volna, ha nem írsz spoilert??

Pláne hogy a kérdező is külön leírta hogy még meg akarja nézni.

Azért ha ennyire nincs érzéked a dolgokhoz, akkor inkább kussolj, arról nem is beszélve hogy a tartalmát nem kérdezte senki!

2012. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. júl. 4. 00:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Szívesen. Örülök, hogy segíthettem.
2012. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kennedy!

azért írtam le amit írtam, hogy hátha felismeri, mivel már látta. spoilerről akkor beszélgethetnénk, ha még sose látta volna és az érdekelte volna hogy van e valami jó rajzfilm amit meglehetne nézni(pl).

egyébként ha mondani akarsz valamit, azt kulturáltan tedd...

2012. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Továbbra is fenntartom, hogy a végkifejletét teljesen felesleges és meggondolatlan dolog volt leírnod, egyrészt, mert senki nem kérdezte, másrészt előtted már ketten is rávágtuk a helyes választ, harmadrészt mert teljesen fittyet hánytál azokra, akik megnézték volna, köztük jómagam és bevallom ez az önzésed igencsak dühít
2012. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Magyarán azért "szidtál" le, mert megakartad nézni :)

Sajnos nem vagyok ott, nem tudom ki mit akar :P

Ez esetben bocsánatot kérek, legközelebb nem írok csak címet és csak akkor írok többet, ha megkérik. :)

Látod mennyivel egyszerűbb ez így ha normálisan írogatunk :P

2012. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!