Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez a japán rajzfil...

Mi lehetett ez a japán rajzfilm? (Lent)

Figyelt kérdés

Kisebb koromban néztem éjszaka egy japán rajzfilmet,annyira emlékszem,hogy volt benne valami lány,az egy templomba,vagy palotába ilyesmi helyre bement ahol sok ember volt,ott jött egy öregasszony aki szörnyé változott,vagy ilyesmi,erről a részéről ennyire emlékszem.Meg volt benne egy ilyen hosszú sárkány ami asszem a lányt vitte el,ha jól emlékszem fehér színe volt.

Ennyire emlékszem,ha valaki tudja a címét írja le,nem azért kérem,mert jó volt,csak,hogy tudjam mit néztem akkor és lehet,megnézném most is.


2012. júl. 4. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, azért. De ha nem akartam volna megnézni, akkor is fenntartanám, hogy felesleges fontoskodás volt részedről leírni.

Nem tudod ki mit akar? De az eszedbe juthatott volna, hogy többszáz ember fogja olvasni ezt a kérdést és evidens módon a nagyszámok törvénye alapján lesz köztük olyan, aki meg szándékozik nézni.

Megbocsátok, de ezentúl lehetőleg minden esetben a harmadik mondatod szerint cselekedj.

2012. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem fontoskodás volt, de a többi jah :P
2012. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!