Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik Doktor...

Keitha kérdése:

Szerintetek melyik Doktor volt a jobb a ki vagy dokiban? A 10-et vagy a 11-et? Ki melyiket szerette jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

bocs de ebből semmit nem értek?

kik voltak a kedvenc dokink a Dokik című sorozatból???

meg mi az a 10-et vagy 11-et??

2012. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért így írtam, mert így fogadta el. Egyébként 10.-et vagy 11.-et. És nem a dokik sorozatból van, hanem a ki vagy dokiból.
2012. júl. 5. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11-es. Másik is jó volt, de ez sztem messze felülmúlja.
2012. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

18:37 a Doctor who c. angol tévésorozatról van szó.


Szerintem a 10. Doktor volt a legjobb. Nekem ő a legszimpatikusabb. Remélem még viszont látjuk.

2012. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem David Tennant(10.) nagyon bejön és remekül alakítja a Doktort. Elmélyülten és vidáman kommentálja az előtte zajló eseményeket talán ezért is annyira brilliáns! :D


Viszont amikor jött Matt Smith(11.) bevallom szkeptikus voltam, hogy valaki átvette szeretett Doktor szerepét. De számomra Matt Smith a tökéletes doktor. Remekül tudok vele azonosulni és a bolondságai nagyon tetszenek. Tényleg őrült, professzor jellegű személyiség és ez nagyon megfogott. Igaz, hogy ennek az alapjait David Tennant -nak köszönhetjük de ő egészítette ki és remekül.


Tűkön ülve várom már a 7. évadot.

2012. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 Doki a kedvencem

David Tennant zseniális színész.


de Matt Smith (11.) is jó és már alig várom a 7. évadot

2012. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tennant karaktere nagyon vicces, folyton grimaszol, álandóan pofázik. Tényleg színház az egész világ körülötte, mintha valami kisérletet vezene le amikor valamit meg kell oldani.


A 11. ezzel szemben olyan mint egy gyerek. Sokkal naívabb (pl az a rész amikor focizik) és sokkal érzékenyebb (az Amy választása rész végig a Doktor hisztizése).

A korkülönbség ellenére River az, aki a nardágot hordja abban a kapcsolatban, lelkileg sokkal stabilabb.A Doki mellé nagyon kellett már valaki, aki nem csak pincsikutya módra lohol utánna mint az útitársai. Valószínüleg nagyon készen lesz amikor majd River elindul a könyvtárba, már előre sajnálom szegényt... :( Állítólag ettől fog annyira kibukni, hogy nőként regenerálódik 12.-dikké.

2012. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10edik.
2012. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a 10-dik volt a legjobb Tom Baker után.Mintha valaki olyat is mondott volna hogy David Tennant Tom Baker felújított változata.És úgy vélem hogy a 4-dik doktor esetében az is igaz hogy ő felnőtesebben viselkedett,egyben komolyabban is mint a 10-dik doki.Bár néha a 11-dik doki 100-szor gyerekesebben viselkedik mint a 10-dik.Ennek ellenére nekem eléggé bejön a mostani doki stilusa is.Szerintem az a legjobb a ki vagy dokiban hogy a szereposztás méltó emberek kezébe került,kezdve William Hartneltől 1963-egészen Matt Smithig 2010
2012. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!