Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmben a Régi Batman filmek...

Filmben a Régi Batman filmek jobbak, vagy az újak?!

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 23:59
1 2 3
 21/22 janos7794 ***** válasza:
SZERINTEM (azért írom így ki, hogy NE fikázd a véleményemet, azért mert Te máshogy gondolod) Christopher Nolan egy zseniális rendező, valamint a színészgárda a három rész alatt: Christian Bale, Michael Caine, Morgan Freeman, Liam Neeson, Heath Ledger (aki nem véletlenül kapott posztumusz Oscart) ,Tom Hardy, Anne Hathaway (kapásból csak ennyi remek színész jutott eszembe) , nameg persze Hans Zimmer.Valamint a történet sokkal realisztikusabb, sokkal komorabb.Ezzel ellentétben a régiek (ha a kérdező a négyrészes sorozatra gondolt, mivel az az előttieket nem láttam) sokkal színesebbek, giccsesebbek, ahogy haladunk előre a négy részben, egyre inkább ezt lehet érezni.Felém az új, Nolan-féle széria áll közelebb.Amikor kis(ebb)gyerek voltam, nagyon tetszettek a régebbiek, viszont ahogy először láttam a Sötét lovagot, Jokertől kirázott a hideg és esküszöm, amikor végignézem a filmet, hányingerem volt, egyszerűen annyira nagy hatással volt rám (nem ettem semmit, hogy attól lett volna). Azóta beszippantott a filmek "világa" és mióta először láttam a Sötét Lovagot, csodálom az új Batman-szériát. Hozzáteszem, 12 éves vagyok.
2012. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
12 éves? beszarás :D van még remény
2012. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!