Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy zajlik egy külföldi (pl...

Hogy zajlik egy külföldi (pl most gondolok Londonra) filmpremier?

Figyelt kérdés

Azt szeretném elsősorban tudni, hogy egz hol történik? És hogyan? Mi a menete ennek az egésznek? Odamegy az ember Londonba, megérkezik a reptérre és onnantól kezdve hogyan tovább ha egy film premierjére szeretne menni? Nyílt helyen van, jegyet kell venni vagy hogy megy?

Semmit sem tudok erről, nem vagyok jártas a témában, de tervezem jövőre hogy mennék... Segítsetek :)


Köszi előre is!



2012. okt. 28. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott történik, ahol éppen vetítik a filmet. A leghíresebb ilyen talán az Odeon mozi a Leicester Square-nél. Premierkor kordonokkal körbe van véve a mozi bejárata, le van terítve a szőnyeg. A kordon mögött fanok, autogramvadászok, fotósok hada. Aztán nyilván valamikor befutnak a hírességek is és végigsétálnak a szőnyegen be a moziba. Közben megállnak, interjút adnak, fotózkodnak, autogramot osztanak.


Az adott mozi weboldalán lehet jegyeket nézni. Én azt javaslom, hogy ott érdemes körülnézni. Bár gondolom az ilyen vetítésekre jóval nehezebb bejutni és borsosabb is az ár.


Helyszínen jegyet venni ilyenkor szerintem lehetetlenség, de nem tudom, mert még nem csináltam ilyet. Előre kell megváltani, gondolom én...

2012. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!