Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi szükség van arra, hogy...

Mi szükség van arra, hogy tizenéves gyerekek kemény horror filmeket nézzenek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
szükség? szükség semmire sincs, arra sem hogy rajzfilmet vagy vígjátékot nézzenek... én gyerekkorom óta imádom a horrorfilmeket, tizenegy-két évesen unokatesókkal néztük a Tudom mit tettél tavaly nyáron, Sikoly sorozatokat, amik akkor félelmetesek voltak, és felnőttem, nem lettem szociopata vagy gyilkos, egyetemet végeztem és máig szeretem a horrorfilmeket... mi ezzel a baj?
2012. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Vannak kivételek...

Legtöbbjük afféle "nagyfiúskodásból" nézi,sőt,van,aki csak dicsekszik vele,de nem nézi(ez a jobbik eset).

Ez elég sajnálatos,bár még mindig jobb,mint a cigi,meg a drog.Az okosabbak úgyis rájönnek,hogy fölösleges ilyeneket nézni csak azért,hogy valaki(k)nek imponálni próbáljanak.

Első válaszolónak:Nem csak arról van szó,hogy valaki ezek miatt sorozatgyilkos lesz-e vagy sem,hanem arról is,hogy ezek egy fiatalabb és/vagy éretlenebb embernek nagyon nagy mértékben befolyásolhatja a jellemét,ronhatja a lelkivilágát,és ez nem feltétlen abban nyilvánul meg,hogy halomra öli az embereket.

Remélem segíthettem a válaszommal!


22/F

2012. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Énis szeretem őket,gyerek korom óta.A Sikolyon nőttem fel.Sajnálom ez van.Szórakoztat,kikapcsol.Jah és nem lettem pszichopata sem.
2012. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel, mert ami korosztályunk Federico Fellini, Bernardo Bertolucci, Michelangelo Antonioni, Makk Károly, Fábri Zoltán, és hasonló rendezők filmjein nőtt fel.

Lazításként mi is megnéztünk egy-egy kommersz filmet, de igazi élvezetet nem a filmipar tucatfilmjei okozták.

2012. nov. 8. 19:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor most nem is a horrorfilmmel van baj, hanem hogy nem művészfilmeket néznek? vagy ezt akkor nem értem.
2012. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én személy szerint a horror filmek határtalan imádatát a tizenévesek részéről nem tartom szerencsésnek.
2012. nov. 8. 19:37
 7/16 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy Quentin Tarantino, Guy Ritchie, Pedro Almodóvar, Martin Scorsese, Emir Kusturica a mai nagy kedvenceim.
2012. nov. 8. 19:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs szükség. Ezt akarják, hadd csinálják. Én utálom a horrorfilmeket, kivétel a Rémálom az Elm utcában, nem tehetek róla, imádom Robert Englundot...

De alapjáraton nem bírom őket, a sötétben is félek. :D

Te azokat a filmeket szereted, más mást, nem értem minek kell kiakadni. Én szívesen megnézek egy drámát, egy életrajzi művet, egy művészfilmet és egy vígjátékot is, de attól Stallone, Schwarzenegger, Mickey Rourke stb. filmjein "nőttem fel" és továbbra is fogok akciófilmet nézni. Attól még lehet jó egy film, hogy nincsenek benne mélyenszántó gondolatok. :)

2012. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én meg csak horrort nézek. Semmi más.


Művészfilmek közül 1 tetszik: a Stalker

2012. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ember- és stílusfüggő, hogy kire,milyen hatással vannak a horror filmek.
2012. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!