Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok! Miért szeretitek...

Lányok! Miért szeretitek ennyire az Alkonyatot, mi olyan különleges benne?

Figyelt kérdés

Számomra csak egy film... Egy nagyon unalmas, folyton nyáladzó, logikátlan film, ami lealázza a könyvet (még nem olvastam, csak beleolvastam, de a film miatt elment tőle a kedvem). A vámpírokat is teljesen megalázza, mi olyan jó benne? Nem értem. A romantikus filmeket én is el-el nézem, főleg ha vígjáték, nem azzal van baj. Egyszerűen csak hányingert kapok, ráadásul a színészek is nagyon rosszak... Szóval muszáj megkérdeznem: mit szerettek benne?? Akár férfiak/fiúk válaszát is várom, ha létezik köztük olyan, aki szereti (mondjuk nem hinném).

13/L



2012. nov. 28. 18:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

szia !

tudom , hogy ez egy régi kérdés , de amikor elém dobta a gép ezt a kérdést , úgy éreztem válaszolnom kell . ajánlom ezt a videót . szerintem a srác zseniálisan összefoglalja a dolgokat . [link]

ez a 2. videója a témában , de az első amit a filmekről készített az csak a twilight szériának egy összefoglalója . [link] -itt van anak is a linkje . egyébként 5 videója van erről szerintem megéri megnézni , mert nagyon vicces , és nagyon igaz .

2013. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Zombi Nóci válasza:

Kedves Kérdező és Tinik!


Én 30 elmúltam.

Bevallom én is elolvastam láttam a filmet is.

Tetszik. Az érzelmességen túl van mondanivalója s

elgondolkodtató.


Jó kis kikapcsolódás munka- s háztartás után.

2014. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!