Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok! Miért szeretitek...

Lányok! Miért szeretitek ennyire az Alkonyatot, mi olyan különleges benne?

Figyelt kérdés

Számomra csak egy film... Egy nagyon unalmas, folyton nyáladzó, logikátlan film, ami lealázza a könyvet (még nem olvastam, csak beleolvastam, de a film miatt elment tőle a kedvem). A vámpírokat is teljesen megalázza, mi olyan jó benne? Nem értem. A romantikus filmeket én is el-el nézem, főleg ha vígjáték, nem azzal van baj. Egyszerűen csak hányingert kapok, ráadásul a színészek is nagyon rosszak... Szóval muszáj megkérdeznem: mit szerettek benne?? Akár férfiak/fiúk válaszát is várom, ha létezik köztük olyan, aki szereti (mondjuk nem hinném).

13/L



2012. nov. 28. 18:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Részemről is lezárhatjuk, csak szerettem volna normális válaszokat is (amiket kaptam)... Mert ha az évfolyamtársaimtól, vagy bármelyik más lánytól kérdezem, aki nem a barátom, mindig az a válasz, hogy "Menj a p*ba te kis éretlen ribanc, Edward olyan cukíííí!!". (Aztán meg a többi jelenlévővel összevesznek azon, hogy Jacob vagy Edward-e a jobb...)


Egyébként hozzátenném, ha már így szóba jött, hogy igen, a legtöbb 13 évesnél ezek a hülye rövidítések, rossz helyesírás, stb. megy, meg persze a hangulatjelek tonnaszámra. Tudom, mi lesz a következő kérdésem: miért írnak így? Ettől menőnek érzik magukat? xD Én is használok hangulatjeleket, de nem úgy, hogy minden szó mögé egyet.

Egyébként hála az égnek én már hét évesen is próbálkoztam történetek (akkor még inkább mesék) írásával, így mikor átváltottam gépre, a normális írás rámragadt, hiszen másképpen nem tudnék regényeket írni... Na, ne menjünk bele, inkább csak közöltem, hogy örültem annak, amit az írásomról mondtál, utolsó válaszoló. =)

2012. nov. 30. 16:20
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, illetve engem is foglalkoztat. :) Nekem az első annak idején (akkor voltam 16) nagyon tetszett. Szerintem az jól sikerült, ha irodalmilag valljuk be, nem is nagy cucc (persze, az nem is elvárás). Utána azonban átcsap a teljes logikátlanságba. A negyedik rész szerintem már maga a förtelem. Amikor Meyer elkezdte írni nem volt tisztában azzal, hogy hogyan fogja befejezni, ebben majdnem biztos vagyok. Ezt az egész gyerek-mizériát nem értem. Oké, hogy csak a férfi vámpíroknak lehet gyerekük (bár ez már önmagában ostobaság), de azért az mégis csak túlzás, hogy élnek már több száz éve és fogalmuk sincs, hogy ilyen létezik. Nem is értettem a súrlódási pontot, jó és rossz között. Tulajdonképpen ott álltak a filmben a réten, nevetséges "csata jelenet", majd a gonosz elköszön, hogy oké "sziasztok!". Ez még egy boldog befejezésnek is furcsa volt.

Én nem bántok senkit, aki szereti, mert én meg biztosan olyanokat szeretek, amiket mások utálnak, csak kérdően állok a jelenség előtt, mert oké ez a szerelem/kalandok/szenvedély/harc, de a története...

2012. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az alkonyat egy szenny, a gyűrűk ura az a film a világ legjobb filmje epikus, elképesztő látvány, remek zene, tökéletes színészek.
2012. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csak tudnám hogy jön ide a gyűrűk ura...ez is olyan,hogy van,aki szereti,van,aki nem,de ebből megint úgyis vita lesz,úgyhogy talán jobb lenne,ha úgy,ahogy van kitörölnék a kérdést.
2012. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igazad van de a gyűrűk urát 30 oscarra jelölték, és 17-et megnyert, és az alkonyatot 0 oscar.
2012. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Én személy szerint utálom..

14/L

2012. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha nem olvastad végig a könyvet honnan tudod hogy lealázza a film? Ettől függetlenül ha nem is lealázza, nagyban eltér tőle egyes részeknél, összekever jeleneteket, beszédet. Ebből a szempontból tényleg rosszabb a film de a lényeget átadja. Hogy miért szeretik? Nos, jó kérdés. Nekem inkább az szokott ilyenkor eszembe jutni minek kell fikázni azt aki szereti? Speciel én a vámpír sztori miatt kezdtem bele az egészbe. De emellett szerintem mindenkinek az a vágya, hogy megtalálja az igaz szerelmet, amit a mai világban nehéz. Ha létezik egyáltalán. Az meg hogy egy "középszerű" lány a történet főszereplője, csak még jobban vonzza a közönséget. Bárhol bárkire rátalálhat egyszer. Én nem tartom a filmet állandóan állandóan nyáladzónak, az hogy valaki meg akarja védeni mindenáron a párját, alap dolog. De amúgy meg ja, kinek mi :) 26/F
2012. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Én nem vagyok rajongó, de nem is utálom. Talán azért,mert nálunk szinte divat utálni, még azoknál is, akik nem látták. Van bennem egy ilyen ellenállás, hogy senki ne mondja meg nekem hogy mit "trendi" szeretni vagy nem, én magam döntöttem úgy, hogy ez egy átlagos film, átlagos sztorival, ezért nem éri meg hogy különösebben ne szeressem, ahogy azt se, hogy visítva, nyáladzva rajongjak érte.

16/L

2012. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igaz de ezt a a szennyet úgy emlitik mint egy vámpírfilmet, amikor semmi köze a vámípírokhoz.
2012. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igaz de ezt a a szennyet úgy emlitik mint egy vámpírfilmet, amikor semmi köze a vámpírokhoz.
2012. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!