Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vámpirnapl...

Mi a véleményetek a Vámpirnaplókról?

Figyelt kérdés
12 vagyok es en nagyon szeretem.
2012. dec. 20. 15:48
 1/7 fairi1 ***** válasza:

Egyre rosszabb lesz, elérte a hosszúra nyúló sorozatok átka.

Karaktereket már nem lehet megölni,vagyis lehet tudni előre tuti nem fog meghalni ő vagy ő.

Szerelmi háromszög negyedik évadra kezd kissé fárasztó lenni,Damon vagy Stefan.Ide-oda dobálják a csajt, de nem köteleződhet el, mert még ki tudja meddig írják.

De kezd benne egyre több véresebb jelenet lenni,kis szívkitépés meg lefejezés.

Amit írok a negyedik évadra vonatkozik.

2012. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem:)
2012. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem merg nincs elnyujtva, ahoz kepest, hogy a 4 evadnal tart...mas sorozatoknal, sokszor mar a masodi vagy harmadik evadnal is azt lehet tapasztalni hogy mar vontatott unalmas, itt azert meg akad egy ket jo otlet...a kis szerelmi haromszog engem is inrital, foleg elena es stefan miatt, oket annyira nem birom, elenanal jobb kathrine karaktere. Klausnak es karolinenak szurkolok :P jo parost alkotnak... es orulok, hogy egyenlore eltunt a kepbol a ki idegesito Tyler... Bonniet viszont nagyon szeretem, elso evadtol kezdve kedvencem... alig varom, hogy kijojjon az uj resz :P
2013. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tity ***** válasza:
én eleinte twilight 2-nek gondoltam..De nagyon nem az.!:) amikor egy este elkezdtem nézni az 1. évad 1. részét már az elejét is kicsit morbidnak találtam. Most már 3 ávad 21. résznél tartok, és tisztára megszoktam a vért meg az ilyeneket.Szerintem irtó klassz,és tényleg fordulatos.Sokszor bajba kerül valaki és nagyon izgalmas a megmentése.Ja és egyáltalán nem Twilight utánzat..A twilight olyanoknak való akik félnek a horrorisztikus filmektől. Nincs benne semmi vér,alig mondtható vámpírfilmnek,mégis mindenki szereti..
2013. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fairi1 ***** válasza:

4.-re kezd vontatott lenni, persze való igaz van olyan sorozat amelyik hamarabb elkezdi

Készítők sakkmattot adtak maguknak. Igazából nem ölhetik meg az Elsőket, főleg Klaust, a behozott új szereplők elég hamar megölik.

Ötletek még vannak, de nagy fordulatok nem lehetnek, Szereplő gárda jó része vámpír lett, város tanácsa részben szövetséges...

2013. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egyszerűen imádom:)) Nem lehet betelni vele! romantikus misztikus és még mindig jobb mint a twilight sokka dde sokkal mert ebben cukik a fiúk abban meg az az edward egy beteg, pszihopata drogos! Nekem annyira teccik még a véres jeleneteken sem láccik hogy mű mintha beleélnéd magad! még az elena is szebb annál a kapafogú bellánál! nem tudom hogy még mit mondjak erről mert nem lehet leírni mert annyira beleéled magadat hogy a történet szinte rólad szól.
2013. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik es nagyon szeretem <3
2013. jan. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!