Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a kedvenc sorozatoto...

Nektek mi a kedvenc sorozatotok, filmetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 19:10
 1/7 Petrus601 ***** válasza:

Sorozatok:

Gossip Girl (és ahogy a neved nézem, te is szereted :) )

Vámpírnaplók

Revenge


Filmek:

Ha igaz volna

Álmomban már láttalak

Alkonyat (1-2-3-4)

Huligánok

Bűnös negyed


Meg egy csomó romantikus film, vagy vígjáték.:))

2012. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedvenc filmhez mindig ezt linkelem:

http://www.youtube.com/watch?v=B5-tWtTifQY

Ez tömören elmondja, hogy NEM tudok kedvenc filmet választani, mivel hangulatfüggő, hogy milyen filmet szeretnék látni és éppen abban a pillanatban az lesz a kedvencem, amit akkor megnézek. Már ha épp nem egy újjal kísérletezek.


Sorozatnál bonyolultabb a téma mivel ha meg akarnám nézni, sokszor kétszáz részig kellene odaragadnom elé, ami nagyon sok. Ezért szeretem inkább a rövid, vagy rövid évadokkal dolgozó sorozatokat, amik egy történetet visznek végig, mint például a The Pllars of the Earth, vagy a Game of Thrones. Ezekből egy-egy évad egy kötet és úgy dolgoznak fel ~10 órában egy történetet, ahogy mondjuk egy mozikompatibilis (max 2,5 órás) film nem tudna.


Persze van olyan "sokrészes" sorozat is, amit szeretek, de azok általában lelketlenek és/vagy néhány évad után ellaposodnak, és azon kapom magam, hogy már nem várom az új részt, nem nézem meg a megjelenés napján, csak akár hetes csúszásokkal, vagy még úgy sem.

2012. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sztrecskó válasza:
himym, jóbarátok, Ádám almái.
2012. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sorozat: Doctor Who, Supernatural, Merlin, Sherlock, HIMYM, TBT


Film: nincs konkrét kedvenc, nagyon sok filmet nézek különböző kategóriákból, de a csöpögős amerikai tini filmeket nagyon nem kedvelem.

2012. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: imádom a gossip girlt és a vámpírnaplókat is :)) erről a revangeről már sokat hallottam lehet h megnézem nagyjából miről szól?
2012. dec. 26. 21:31
 6/7 Petrus601 ***** válasza:
Egy kiscsaj apját csőbe húzzák és megölik, a lánya pedig bosszút akar érte állni. Nagyon jól ki van találva az egész szerintem.:) Erre is ugyanúgy rá lehet kattanni, mint a GG-re vagy a Vámpírnaplókra.:)
2012. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gossip Girl ezt nagyon ajánlom én szeretem :) Bünös vágyak ez is nagyon jó!!
2012. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!