Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy bármilyen...

Miért van az, hogy bármilyen amerikai filmet nézek,1-2 kínai biztos, hogy van benne?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy nézek egy amerikai filmet, vagy reklámot, persze ami pl.moziba megy vagy híres film vagy a HBO csatornán megy, és van benne kínai!!!??? Nagyon elegem van belőlük!!! Új samsung 3s telefon reklámjába is van 2 kínai és a **** ki van velük!!! Elnézést a bunkó szövegért de ez már sok. Nem vagyok fajgyűlölő, de ha AMERIKAI a film akkor miért kell bele kínai?????

2013. jan. 29. 15:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
21%
Mo.-n a filmekben mért vannak ci....ok?
2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Általában nincsenek, csak akkor ha fontos szerepük van, például egy boltba betörni éjszaka és kilopni!

Értelmes választ kérek nem kötekedést!!

2013. jan. 29. 15:37
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Azért amiért a levest is megfűszerezed. Meg szerintem Bruce Lee és Jackie Chan óta ez amolyan divat is lett.
2013. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Talán mert olyan, hogy amerikai igazán nincs. A lakosság nagy része az angol telepesek, illetve más bevándorlók (köztük sok ázsiai) leszármazottai.

Más részről azt sem tartom kizártnak, hogy ezzel egy kicsit bővítsék a célközönséget, meg egy kicsit politikailag korrektebbnek tűnhet, ha minden rasszból van szereplő.

A Samsung reklámos részt viszont nem értem, dél-koreai cég, nyilván lesznek benne koreaiak.

2013. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért amiért a levest is megfűszerezed. Meg szerintem Bruce Lee és Jackie Chan óta ez amolyan divat is lett.


Na hát aztán nagyon jobb lesz a film, hogy kínaiak is vannak benne.Igen a két harcművész tök jó, és biztos, hogy rajtuk kívül sok jó kínai színész is van, de MIÉRT kell majdnem minden amerikai filmbe kínai???

2013. jan. 29. 15:44
 6/20 A kérdező kommentje:
Túró Rudolf - igazad van de mondjuk téged nem idegesít?
2013. jan. 29. 15:47
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán, lehet megszoktam már, mondjuk eleinte sem volt problémám vele. Amíg csinálnak jó filmeket is néha, addig fel sem tűnnek milyenek a szereplők.
2013. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Ezt most minden kötekedés nélkül mondom,úgyhogy kérem a moderátorokat,ne töröljék a válaszom.


Kedves kérdező,arról tudtál-e,hogy az amerikai filmipar kb 90%-a zsidók irányítása alatt van?Az amcsi filmek telivannak zsidókkal,akik hát enyhén szólva nem épp jó irányba formálják a fiatalabbak jellemét a filmjeikkel.

Lásd:Adam Sandler(ez még egy gyengébb példa).Ők miért nem zavarnak?Vagy gondolom fel sem ismered őket,ugye?


"Nem vagyok fajgyűlölő"

De igen,az vagy.Szerintem nincs a kínaiakkal különösebb baj,neked sem értem,akkor mi bajod lehet velük.Valószínűsítem,hogy a látványuk,tehát nem szereted a "ferdeszeműeket/sárgákat".Ez fajgyűlölet,ráadásul ok nélküli,dehát te tudod,nevezd,aminek csak akarod.

2013. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Mellesleg feketéből is rengeteg van az ameriaki filmekben.
2013. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

"Nem vagyok fajgyűlölő, de ha AMERIKAI a film akkor miért kell bele kínai?????"


Kognitív disszonancia szótár:


"Nem vagyok X" valódi jelentése: X vagyok.

2013. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!