Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy bármilyen...

Miért van az, hogy bármilyen amerikai filmet nézek,1-2 kínai biztos, hogy van benne?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy nézek egy amerikai filmet, vagy reklámot, persze ami pl.moziba megy vagy híres film vagy a HBO csatornán megy, és van benne kínai!!!??? Nagyon elegem van belőlük!!! Új samsung 3s telefon reklámjába is van 2 kínai és a **** ki van velük!!! Elnézést a bunkó szövegért de ez már sok. Nem vagyok fajgyűlölő, de ha AMERIKAI a film akkor miért kell bele kínai?????

2013. jan. 29. 15:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Oké akkor felteszem újra a kérdést mert úgy tűnik nem értitek!


MIÉRT kell MAJDNEM MINDEN amerikai filmben kínainak szerepelnie?


Ez nem azt jelenti, hogy ne szerepeljenek mert mondjuk szerintetek én fajgyűlölő vagyok, hanem azt jelenti, hogy HA PÉLDÁUL CSINÁLNAK 500 filmet AKKOR MIÉRT KELL ABBÓL 480 FILMBEN KÍNAINAK/FERDE SZEMŰNEK SZEREPELNIE?????

2013. jan. 30. 17:48
 12/20 anonim ***** válasza:

Teljesen értjük.

Fajgyűlölő vagy. Pont.

Ha nem tetszik, akkor nem kell nézni.

Az meg, hogy neked minden távol-keleti kínai (mert a Samsung reklámjában jó eséllyel koreaiak vannak, más filmekben meg japánok is szép számmal) már nem is kommentálom.

2013. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fajgyűlölő, de azért így zsidók, úgy zsidók a médiában és mindenhol ügye??? Amúgy nem tudom, hogy te hol élsz.
2013. jan. 31. 14:03
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem én zsidóztam, szóval ne nekem ródd fel. Én is csuklottam egy nagyot a kolléga írásán, de vannak emberek akiknek semmi sem ciki.

De nagy hangon kikérni, hogy eleged van abból, hogy vannak kínaiak a filmekben, majd szintén kikérni, hogy márpedig nem vagy fajgyűlölő szintén ciki.

Szépen leírtuk, hogy:

-nem mind kínai,

-az amerikai egy elég vegyes nép

-én nem sok "kínait" látok amerikai filmekben főbb szereplőként. Hirtelen Ken Watanabe (aki japán) jut eszembe az Eredetből. Meg ugye Jackie Chan. Oszt annyi. A főszereplők vagy fehérek, vagy fekák.

-remélem azzal is tisztában vagy, hogy hosszú évtizedekig sem fekete sem távol-keleti származású színész nem volt Amerikában. Az ilyen szerepeket rendre maskarába öltözött fehér színészek játszották. A hatvanas években a Star Trek például hihetetlen áttörés volt, hogy "egy fekete színész, aki nem szolgálót alakít" van benne. Szóval illene egy kicsit történeti kontextusban is látni ezt a kérdést.

2013. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%
Hé skacok,a Gangnam style-t szerintetek a japánok tervezték?Amerikaiak voltak,csak a japán ugrál benne,nézzetek már a dolgok elé...
2013. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8%
mögé,bocs
2013. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

"Hé skacok,a Gangnam style-t szerintetek a japánok tervezték?"


A Gangnam style egy koreai klip. Gangnam Szöul egy kerülete.

Captain Well-Informed, köszönjük értékes hozzászólását! Te is pont annyira vagy okos, mint az összes többi a dolgok mögé látó".

2013. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést h nem vagyok gyökér!És Magyarországon élek és nem vagyok kíváncsi a sok külföldi baromságra itt Magyarországon.ELNÉZÉST H MAGYAR VAGYOK!!!!!!
2013. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ahhoz eléggé kíváncsi vagy, hogy azt állítsd, hogy a japán klipet, a Gangnam Style-t valójában galád amerikaiak csinálták. Mert te annyira a dolgok mögé látsz.

Légy szíves döntsd el, hogy valóban letojod, vagy próbálod játszani a jólértesültet, és látványosan belesülsz.

Amúgy meg egyszerű, nem kell nézni.

2013. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
bocs,én vagyok,csak eszembe jutott még valami!Nem kíváncsian kérdezgettem a videoklippel kapcsolatosan!Cinikus megjegyzésnek szántam,ha egyesek nem vették volna észre!De mindegy,felesleges ezen vitatkozni!Én nem vagyok fajgyűlölő,DE: Vegyétek észre,hogy a mai magyar piacgazdaságot is kik irányítják!A külföldi tőkebeáramlás kiktől,és miktől(illetve milyen termékektől) függ?És az elvtárs jogosan kérdezheti meg talán,hogy miért törnek be a hazánkba ezek a ki tudja honnan jött emberek!Ez egy teljesen más tészta,mondjuk!Ez a kormány ügye! De ha megkérdezzük,ha kik ezek az emberek,és honnan jöttek,és mifajta célból,egyből rasszistának vagyunk kikiáltva,szép kis ország mondhatom!
2014. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!