Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok jó pszichothrillere...

Mondanátok jó pszichothrillereket, horrorokat 2000 után?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amíg alszol

A bunker (The Hidden Face)

Julia's Eyes

Sinister

2013. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Yogen(előérzet)
2013. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

az amíg alszol az egy vontatott fostalicska xDDD

na ezeket nézd meg ;) -Árva

-Mártírok

-Inside

-Simon says

-Grave encounters (1-2)

-Rest stop

-Smiley

-Mama

-Underground

-REC (1-4)

-kéjutazás(1-2)

-Viasztestek

-Sziklák szeme(1-2)

-Paranormal activity(1-4)

-Az ördög benned lakozik

-Rítus

-The grudge (1-4)

-Eden lake

-Chained

-Fekete ruhás nő

-Árvagyilkos( ez kurv*a jóó ;) )

-És hamarosan a sötétség

-Nem fogadott hívás

-Hideg verejték

-Farmhouse

-Evil seed

-Hírnök(1-2)

-V/H/S

-A feladat

- A ház titkai

-Fekete víz

-Ideglelés Csernobilban

-Alagút

-Szalagavató

-Reel evil

-A túra

-Az ördög fia

-Jelenés

-Tébolyultak

-Resident evil

-Constantine a démon vadász

-Ördögűző(a régi jobb,de vannak újak is)

-Barlang(1-2)

-Halálos hallgatás

-A túlvilág szülötte

-Motel(1-3)

-A balta

-Freddy vs Jason

-Sinister

-Köpök a sírodra

-Véres valentin

-Végső állomás(1-5)

-Tükrök

-Fehér zaj

-Börpofa

-Shutter

-Halálos kitérő(1-5)

-Babycall

-Hívatlanok

-Insidious

-Train

szívesen XD

2013. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

"az amíg alszol az egy vontatott fostalicska xDDD "

Kedves előző,52%-os válaszoló!Nagyon kezdelek már unni,hogy ahol csak vagy,mások válaszaiba kötsz bele,amikor Te is javarészt egetrengető baromságokat írsz.


"pszichothrillereket, horrorokat"

A fele nem illik bele azok közül,amiket Te mondtál.Ráadásul olyan nincs,hogy grudge 4,az még meg sem jelent.



-Shutter

-Fekete víz

-Nem fogadott hívás

-The grudge (1-4)


Ezeknek egyébként is ezerszer jobb az eredeti verziójuk,nemtudom,Te miket néztél,de ha ezek szerinted beleillenek a "jó" kategóriába,akkor messzi nincs fogalmad arról,hogy mit jelent a 'jó'.

2013. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Kedves előző válaszoló! Nem az első vagyok, de nem bírom visszafogni magam, hogy ne szóljak. Lefikázod az elsőt, miközben a listád tele van sz*r filmekkel? :) És még képes vagy odaírni kacsintós smiley-val, hogy ezeket nézze meg...

A Grave Encounters-nek az első része király, a másodikat ne nézd meg, kérdező. A Rec-nek nincs is negyedik része, de örülök, hogy neked tetszett, előző válaszoló. Annak az első két részét ajánlom én is, a harmadik már nem jó. Sziklák szeme?? Remélem ez csak vicc. :) Paranormal Activity, egyre jobb. Az árva gyilkos nagyon erős túlzás, hogy k*rva jó. Egyszer meg lehet nézni, lefekvés előtt elmegy, mert nem bánod meg, ha elalszol rajta. V/H/S, Ideglelés Csernobilban, Tükrök, Train, Halálos Kitérő... Ezek is mind felejthetőek. Nem csak úgy beszélek, hogy letámadjalak, ezek közül akármelyikről ki tudom neked fejteni, hogy miért is nem jók. Rajongok a filmművészetért, de ez elég szomorú, hogy pár ilyen amerikai szenny filmet látok felsorolva a jó horror filmek alatt. Ha csak valami egyszer nézhető filmet keres valaki, akkor jók ezek, de egyébként nem. Persze vannak Amerikából is nagyon jó filmek, például a Hetedik az kiváló, mint thriller. :)


Jó horrorok: a francia új hullámos filmek (À l'intérieur, Ils, Martyrs, Frontière(s)), Janghwa, Hongryeon Dél-Koreából, The Loved Ones Ausztráliából, Dead End, 1408 Amerikából, stb.

Thrillerek: Bosszú trilógia, Akmaerul boatda, Chugyeogja, Yeon-ga-si Dél-Koreából, Eden Lake, Sekély sírhant Angliából, Született gyilkosok, Legbelső félelem Amerikából, stb.

Még eszembe jutott egy érdekes film a thriller-hez: Lost Highway. Van ám hangulata. :)


Ne haragudj, hogy így leszóltalak, de ha már így lehordod a másik válaszoló filmjét, akkor nem kellene azzal megszégyenítened magad, hogy felhozol olyan filmeket, amiket fentebb kiemeltem a listádból.


Neked pedig Kérdező remélem tudtam segíteni. Próbáltam mindenhonnan mondani filmeket, amik így elsőre eszembe jutottak. :)

2013. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

na drága utolsó előtti válaszoló és utolsónak megmondom pacekba a tutit :D

kezdjük veled 4# senki nem fogott fegyvert a buksidhoz hogy ,kötelező elolvasni a válaszaimat. ez az egyik fele, a másik meg hogy , ki mondta hogy nem az eredeti verzióját írtam a fekete víznek?? majd a kérdező eldönti hogy melyiket nézni meg ;) és ahhoz képest hogy nekem nincs róla fogalmam te 1 db-ot nem ajánlottál úgy hogy csitu van :D

5# válaszolónak írnám ;)fogadok hogy te meg nem is láttad a horror filmeknek, amit felírtam még a negyedét sem, de te már rögtön okoskodsz :D a Grave Encountersnek pont hogy a 2. része izgalmasabb, de ezt még benézem neked. Aztán hogy a RECNEK nincs 4. része?? google a barátod nézz utána ;) felíratosan már le lehet tölteni ratyikám. ;D és ha te az Árva Gyilkoson bealszol, akkor neked nagyon erős ízlésficamod van! és azért mert valami neked nem tetszik a kérdezőnek tetszhet ;)és ha már itt lesz@arozod a Sziklák Szemét,Ideglelés Csernobilbant indokold is meg! jaa bocs,hogy nem tudod megindokolni? :O XD és mielőtt leszólsz kapd a fejedre a kukkerodat, mert a Mártírokat én is írtam csak MAGYAR címmel! :D és az Eden lake-t is felírtam nemtudom hova figyelsz te :D úgy hogy mielőtt te itt beajánlod a koreai meg hasonló filmjeidet meg a többi gagyit olvasd el az én válaszomat figyelmesebben és ne írd ugyan azt ha már betudsz nekem ugatni ;) na csumiii

2013. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

'Kedves' utolsó!


'utolsónak megmondom pacekba a tutit :D'

Én vagyok az, akit leratyiztál, meg okoskodónak neveztél.

Igazán örülök, hogy válaszoltál. Remélném, hogy nem gondoltad komolyan ezt a választ, de van egy olyan gyanúm, hogy Te tényleg ennyire ostoba vagy.


Nem értem, hogy miért illettél engem ilyen csúnya szavakkal. Én a kommentedet kritizáltam... És azt sem ilyen csúnyán.


'olvasd el az én válaszomat figyelmesebben és ne írd ugyan azt ha már betudsz nekem ugatni ;)'

Ez valami önirónia akart lenni? Olyan butaságokat írtál, hogy az csak na. Elég gáz ez, főleg, hogy még kacsintós smiley-t is írtál a végére, mintha Te lennél szellemi fölényben. :)


'fogadok hogy te meg nem is láttad a horror filmeknek, amit felírtam még a negyedét sem, de te már rögtön okoskodsz :D'

Teljesen irreleváns, hogy hány filmet láttam a listádból, nem is értem, hogy hogy hozhattad ezt fel érvként. Egy filmet is elég látnom belőle, ha az olyan szar, hogy felháborodok rajta, hogy milyen jogon szidod Te más filmjét, amikor ilyeneket hozol fel, hogy ezeket kell megnézni helyette. Egyébként nagyon sok filmet láttam már, mert mint említettem, rajongok a filmművészetért. És valóban nem láttam a negyedét a listádnak, hanem a tizenegy huszonötödét láttam, ami több, mint a negyed (ha nem lennél jó matematikából sem, mert a hozzászólásod alapján a logika nem az erősséged). Amiket meg nem láttam közülük, azokat sosem fogom megnézni, mert nem érzem kötelességemnek, hogy szar filmeket nézzek.


'a Grave Encountersnek pont hogy a 2. része izgalmasabb, de ezt még benézem neked.'

Egy semennyire sem eredeti film nagyon jó lehet. És ráadásul tele van logikai hibákkal is.


'Aztán hogy a RECNEK nincs 4. része?? google a barátod nézz utána ;) felíratosan már le lehet tölteni ratyikám. ;D'

Ez a pont volt hozzászólásod egyik mélypontja. Itt már inkább csak sajnálatot éreztem irántad, mert biztos még nehezebb lehet az élet, ha valaki ennyire retardált. Lehet, hogy nekem nem hiszel, de az IMDB megmondja az igazat: [link]

Csak trailer létezik a REC 4-ről. De azt még elmondom neked, hogy a trailer az nem a film, ha azt gondoltad volna eddig. Amúgy hogy tetszett a negyedik része?


'és ha te az Árva Gyilkoson bealszol, akkor neked nagyon erős ízlésficamod van! és azért mert valami neked nem tetszik a kérdezőnek tetszhet ;)'

Mivel se nem jó pszichothriller, se nem jó horror, ezért még jó, hogy szóltam ellene, mert nem illik a kérdésbe. Semmi félelmetes nincs benne, és teljesen kiszámítható film. És csak néztem, hogy miután valakit fejbe vágnak párszor kalapáccsal, az hogy a francba tud még felállni. Tipikus amerikai film.


'és ha már itt lesz@arozod a Sziklák Szemét,Ideglelés Csernobilbant indokold is meg! jaa bocs,hogy nem tudod megindokolni? :O XD'

És itt visszatérnék a hozzászólásod végéhez. Azt írtad, hogy olvassam el inkább figyelmesen, amit írsz, mielőtt okoskodok. Én ezt írtam a korábbi kommentemben: 'Nem csak úgy beszélek, hogy letámadjalak, ezek közül akármelyikről ki tudom neked fejteni, hogy miért is nem jók.'. Erre csak ezt tudnám válaszolni...


És amúgy persze, meg tudom indokolni. :) Még nemrég feltettem az első kérdésemet az oldalon, és ott ki is fejtettem a véleményemet a Sziklák szeméről, mert szóba került: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

A 37. hozzászólást olvasd.

Az Ideglelés Csernobilban pedig azért nem jó, mert nem is tudnám szebben elmondani, k*rva unalmas. Nagyon sokáig konkrétan semmi sem történik. Ez nem is lenne baj, mert a normális filmekben ilyenkor felépülnek a karakterek, viszont ebben a filmben nincs semmi. És amikor végre beindulna az egész, vagy nem mutatnak semmit, vagy mutatnának, de túl sötét van, szóval azért nem látni semmit. Sőt, nem is lenne baj, ha nem mutatnának semmit, ha félelmetes lenne legalább. Meg a végén a zombik... Hogy gondolhatták ezt komolyan? Nevetségesen gagyi film.


'és mielőtt leszólsz kapd a fejedre a kukkerodat, mert a Mártírokat én is írtam csak MAGYAR címmel! :D és az Eden lake-t is felírtam nemtudom hova figyelsz te :D'

Talán már az sem jó neked, ha egyetértek abban veled, hogy azok tényleg jó filmek, és én is ajánlom őket? És azért, mert írtál pár jó filmet, akkor már le sem szólhatlak a szar filmek miatt, hogy milyen jogon kritizálod más filmjét, vagy mi?


'úgy hogy mielőtt te itt beajánlod a koreai meg hasonló filmjeidet meg a többi gagyit'

Ezt az egyet tényleg nagyon remélem, hogy nem gondoltad komolyan. Gagyiságok, azok, amiket írtam? Ha egy film ki tudja belőled váltani azt, hogy utána csak ülj, és nézz magad elé, vagy annyira átadja a hangulatát, hogy beleborzongsz, vagy annyira lélekfacsaró, az már valóban filmművészet. Ha ilyen érzelmeket ki tud váltani egy film, az valóban egy mestermunka. Viszont az ilyen Ideglelés Csernobilban szintű filmek, meg a többi, amit kiemeltem, azok soha nem lesznek még csak a közelében sem ezeknek a filmeknek az értékével. Ezek a filmek értéket képviselnek, viszont ezek a tucat amerikai 'horrorok' nem rendelkeznek semmilyen értékkel. Annyira szánalmas vagy, hogy képes vagy leszólni filmeket, csak mert nem a gondolkodni nem képes embereknek készült.


Az meg a másik, hogy miért szólsz le egy filmet azért, mert koreai? A bosszú trilógia, meg az ilyen filmek annyira magas szinten vannak, hogy tényleg nem lehet rá mondani semmilyen szempontból sem, hogy gagyi. Csak azért szólod le, mert ázsiai? Ezeket a filmeket nem reklámozzák, de nem is kell, mert pont amiatt terjednek, hogy kiváló filmek, ellentétben az ilyen Ideglelés Csernobilos filmekkel, amit csak azért néznek meg az emberek, mert agyonreklámozzák, egyébként a kutya sem nézné meg.


Egyszerűen nem állíthatod szembe az általam és az általad képviselt filmeket, mert annyira más szinten vannak. Ez volt a másik mélypontja a kommentednek egyébként.


Na de én is kíváncsi lennék, hogy mégis miért nevezed gagyinak az ázsiai filmeket? Egyszerűen felfoghatatlan, hogy azt néz egy csomó ember, amit csak engednek nekik. Megelégednek sokan a moziban játszott amerikai baromságokon. És utána még képesek leszólni más filmeket, csak mert gondolkodni kell rajta esetleg, vagy csak szimplán, mert ázsiai.

2013. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na most válaszolok kedvesen csak neked csak most! :D

huhh...hol is kezdjem..:D Ja a kommentemet kritizáltad de nézd már meg hogy??? úgy állítottad be mintha az öszes film amit felírtam volna egy kalap sz@r lenne!!! nem is ismersz akkor te honnan tudod hogy nem vagyok jó matekból??! :D oké láttad TÖBB mint a negyedét az általam felsorolt filmeknek,és azért mert neked abból nem tetszett pár db akkor rögtön elrendeled a kis fejedben ,hogy akkor sz összes sz@r! -.-" ha nem láttad mindet akkor nem tudom hogy te mi alapján döntöd el hogy egyiksem jó...xD bár ahhoz képest soroltál olyat is amit én írtam de mind1 :D


Grave Encounters: ez a film semennyire nem eredeti?? ez pont hogy egy ijesztő és egyben izgalmas film ;) a kézikamerás filmek pont hogy sokkal ijesztőbbek mint a Koreai ratyi rambó filmek,mert itt az ember beleéli magát a filmbe,és várja a cselekményeket :D és+ szeretik is az emberek az ilyen filmeket ,úgy hogy azért mert neked nem nyerte el a tetszésed,egyéni szoc problem :D


REC4: na igen van róla trailer megtaláltad?? ügyi vagy taps :D ^^ elmondanám neked ,hogy megvan már csinálva filmbe,csak Magyarországon nem játsszák még, majd csak oktoberben lesz látható :D de ne aggódj, meg vannak a kapcsolataim, és megtudom nézni ezt a filmet,igaz hogy nem magyar felírattal de nem gond :D


Árvagyilkos: ez pedig egy kib@szottúl izgalmas film csak hogy tudd :DD aki pedig szereti a Halooween,Péntek 13 filmeket, annak ez a film is tetszeni fog ;) Ja... hát ott én is nagyot néztem mikor a csávót fejbeb@szta a csaj többször is,és utána meg felkelt,de ettől eltekintve pacek film :D


Ideglelés Csernobilban: ez meg a másik olyan film ami eléggé izgalmas lett :D ez is kézikamerás stílusú film ,és az ilyen filmek fosatják a népet :D Nem hiába nézték meg több millióan :D és már megint előjött az hogy azért mert NEKED nem tetszett..hát az kit érdekel? :D mikor írtad ezt a zombis példát a filmre..hát felröhögtem hallod :DDD azok nem zombik voltak hanem,sugárfertőzöttek,akiken kísérleteztek!!! :D


NA igen te is ajánlod őket addig oké..csak hogy te azt írtad ,hogy én sz@r filmeket írtam fel, ezt szűrtem le abból amit írtál :D ahhoz képest te felírtál 2 is abból amiket én is felsoroltam..na akkor csak nem írtam fel olyan kulákat :D


És akkor térjünk rá a filmjeidre:


1408: na ez aztán horror a javából tényleg...xD horrornak egyáltalán nem mondanám..de még pszichothrillernek sem...:D eléggé vontatott és egyben gagyi filmnek tartom :D és mielőtt azt írnád hogy úgy szólom le ezt a filmet hogy nem láttam,csak közlöm veled hogy sajnos vesztegettem rá a drága időmből.és megnéztem :( :D Úgy hogy kérdező remélem ezt a filmet kihagyod az életedből!


Dead End: ez a film..nem mondom hogy rossz, de azt sem hogy jó :D ez pont az elmegy kategória :D kicsit sem váltott ki olyan érzéseket mint amiket te írtál, hogy: nézel magad elé,meg hogy beleborzongsz stb :"D Sajnos még nem sokszor volt szerencsém olyan filmhez, amit tényleg ezt váltotta ki,de amiket én felírtam azok közt legalább volt olyan :D


Tudod hány Ázsiai,Japán,Koreai filmet láttam már??? nagyon sokat! És sajnos egy sem tetszett mert annyira elcsépelt,túlzásba vitt filmek voltak..hogy egy életre elegem lett az ilyen filmekből amiket ezek gyártanak! (Tenném hozzá nem vagyok rasszista).De felsorolok pár olyan filmet ami miatt ez a véleményem:

-A halál Művészete( thaiföldi)

-Yeon-ga-si ( na ez a film betette a kaput olyan kula volt )

-Az erdő Foglyai

-Cinderella( pfffff -.-" )

-Akmareul boatda

Szerintem ennyi elég is lesz ezekből a fos filmekből ;D

Úgy hogy szerintem egában vagyunk :D én felsoroltam nem 1 nem 2 olyan filmet, ami miatt legagyiztam élből az ázsiai,Koreai,Hong Kongi filmeket.


Remélem ez a kommentem nem verte ki nálad a biztosítékot! :D próbáltam minél finomabban fogalmazni :D BÉKEE

2013. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:


A válasszerűség,amit itt dúlva-fúlva összecsapkodsz már egyenesen szánalmas. Nem veszed észre,hogy csak magadat járatod le?

Meg is mondom,hogy miért:


1.Intelligens ember nem ír minden második szó után "xd" hangulatjelet,nem káromkodik SEMMILYEN formában.Csak néhány példa:

"egy kalap sz@r lenne!!!"

"kib@szottúl izgalmas film"

"csávót fejbeb@szta"

És a "sz@r" szó még legalább tízszer szerepelt az üzenetben.


2.Nem ír ilyen összeszedetlenül és sok helyen értelmetlenül,telis-tele helyesírási hibával. Ráadásul eléggé úgy néz ki az egész,mintha valóban rángatóztál volna idegességedben.

3.Minden mondatod után ":D" hangulatjelet raksz,ott is,ahol éppen "ellenérvelsz". Most azért csinálod,mert viccnek szánod a saját érveidet?


Innentől nem sorszámozom(arra azt hiszem nincs elég szám).


"a kézikamerás filmek pont hogy sokkal ijesztőbbek mint a Koreai ratyi rambó filmek"

Én is szeretem a kézikamerás filmeket,sőt még tetszett is valamelyest a grave encounters,de komolyan mondom,TŐLETEK megy el a kedvem az ilyen filmektől,akik mással sem tudnak jönni,csak ezzel. Hol van ez egy mélyebb mondanivalóval rendelkező koreai MŰTŐL? A rambonak pedig semmi,de semmi köze nincs ezekhez.

Különben meg minden filmnek megvan a maga kategóriája,eszerint kell nézni,ha éppen kézikamerás horrora vágysz,akkor a grave e. megfelelő film,ha pedig mélyebb mondanivalójú filmekre,arra ott van rengeteg ázsiai műalkotás. Nem értem,neked miért szúrja a szemed,hogy nem mindenkinek tetszik mindegyik filmes kategória,számomra megférnek egymás mellett.


"mikor írtad ezt a zombis példát a filmre..hát felröhögtem hallod :DDD"

Tudod,hogy én hányszor röhögtem fel a firkálmányod alatt? :D Nem tudnád megszámolni sem.


"de ne aggódj, meg vannak a kapcsolataim"

Hűűű,ne mondd! Most ettől megesz majd minket a sárga irigység :)


"és+ szeretik is az emberek az ilyen filmeket ,úgy hogy azért mert neked nem nyerte el a tetszésed,egyéni szoc problem :D "

Ez idegesített fel a legjobban. Ha nem tudod miről beszélsz,akkor inkább ne is beszélj róla. Az emberek többsége olyan agymosott birka(avagy zombi),mint Te kedves barátom,de hát fel sem fogod gondolom,hogy ezt miért mondom. De annyit elárulok,hogy nem az előző válaszoló a "hülye",amiért nem tetszik neki az a film.


"1408...eléggé vontatott és egyben gagyi filmnek tartom :D"

Szánalmas vagy,de tényleg...Stephen King regényéből készült,egyáltalán nem vontatott és igenis félelmetes film,de vagy nem láttad,vagy Te is egyetértesz ezzel.Lefogadom,hogy csak azért írtad,hogy beleköthess az előtted szólóba. Ügyes,nem mondom,biztos majd mindenki kidobja a kukába a filmet,ha meg is vette,csakmert Te tízen-egynéhány évesen azt mondod,hogy gagyi(egyébként herótom van már ettől az érvtől is,"gagyi"...az óvodásoktól szoktam ezt a szót hallani).

Egyébként ne gyere azzal,hogy "nemvagyok tizen-egynéhány éves",ugyanis elárultad magad:"nem is ismersz akkor te honnan tudod hogy nem vagyok jó matekból??!"


"Tudod hány Ázsiai,Japán,Koreai filmet láttam már??? nagyon sokat! És sajnos egy sem tetszett mert annyira elcsépelt,túlzásba vitt filmek voltak.."

Egyet sem láttál,gyanítom,hiába pattogsz annyira.

Amiket felsoroltál,hogy "láttál",azok közül bevallom csak az I saw the devil(akmareaul boatda)-t láttam,de hogy az nem vontatott és elcsépelt az biztos.Mellesleg teljesen fölösleges volt a felsorolás és üres az egész érvelésed,ugyanis ha láttad volna AZOKAT,amiket felsorolt az előző,akkor talán lett volna értelme,de így,hogy teljesen más filmeket hoztál szóba...


"Úgy hogy szerintem egában vagyunk :D"

Egában? Nem vagytok egában,nézz már rá az ő üzenetére,aztán pedig a sajátodra! Hol vagy Te értelmi szintben tőle? Sehol,és ha így folytatod,ahelyett,hogy inkább elgondolkodnál azokon,amiket írt(unk),akkor nem is leszel sehol.


"Remélem ez a kommentem nem verte ki nálad a biztosítékot! :D próbáltam minél finomabban fogalmazni :D BÉKEE"

Nálam kiverte. Már egyenesen undorodom ettől a sok hangulatjeltől,de ez a "békeeee" lezárás még ezeknél is borzalmasabb.


Egyébként megjegyezném,országnevet nagybetűvel írunk,viszont ha származásra utalunk,akkor kicsivel:koreai,japán,kínai,stb...


"a Grave Encountersnek pont hogy a 2. része izgalmasabb,"

Csak hogy lásd,mennyire jó a grave encounters 2:

[link]


-----

Még folytathatnám napestig,de szerintem ennyi untig elég,különben is csak felidegesíteném magamat(mégjobban) az üzeneteden.



Gyanítom így is,amint elolvasod ezt(ha egyáltalán végig olvasod),neki is állsz idegbetegen írni egy újabb semmitmondó,béna,nevetséges üzenetet,de ha van egy kis eszed,akkor kérlek inkább gondolkozz el a leírtakon. Ha van eszed magadtól is rájössz,hogy semmi értelme ötéves szinten 'oltogatni' ilyen érveléssel.

Viszont előre megmondom,ha egy újabb,az előzőhöz hasonlatos üzenetet írsz,azzal csak még jobban leírod magadat.


Köszöntem,remélem megfontolod,amiket írtam.

2013. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Utolsóó hát nagyforma vagy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD írok még vagy 100 hangulat jelet csak neked :D

Igazából nem neked kellett volna vissza írnod..de gondolom akinek írtam azt a regényt, nem tudott már mit szólni mert rájött arra hogy nekem van igazam! ;) Jaj hogy te a helyesírási hibával vagy elfoglalva? :( szegény pára...lúzer vagy mert egy hibám sem volt :D Meg most itt nyalod a seggét az előző tirpáknak húhúúú :D Maradjunk annyiban hogy te meg az előző sokkal de sokkal szánalmasabbak vagytok mint én :3 de most nem fogok túl sokat írni mert megy az időm ,úgy hogy csá seggnyló :P

2013. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!