Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyerekkorom óta keresek egy...

Mr.Potter kérdése:

Gyerekkorom óta keresek egy mesét, aminek a címében nem vagyok biztos. Talán utazás a Föld középpontja felé, de van egy ilyen film, és ha rákeresek, akkor mindig csak ezt hozza be. Valaki nem ismeri esetleg?

Figyelt kérdés
Az elején egy hajóval utaznak el az expedícióra,valaki aszt hiszem elbújik egy ponyva alatt,és van benne valami kő,amit rossz irányba fordítanak el,és amiatt eltévednek.Tudom ez szinte semmi információ,de sajnos csak részletek maradtak meg.Ha van ötlet,bármi jó.Köszönöm.

2013. márc. 16. 18:44
1 2
 1/11 Dubi ***** válasza:
Nem ebben voltak állatszereplők? Én is kerestem egy ilyen mesét, de nem találtam meg, emlékszem rá, hogy volt.
2013. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
állatszereplők a 80 nap alatt a föld körül-ben voltak
2013. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


nem erre gondolsz?

2013. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy részes,nem egy sorozat,és elég régi is,valószínűleg ezért nem találom sehol...azért köszi
2013. márc. 17. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]

2013. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem Verne: Grant kapitány gyermekei-re gondolsz?

Abban térítik el a hajó útját egy mágnes segítségével...

2013. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyik se,sajnos. Hátha egy magányos órámban hirtelen beugrik valami,ami majd rávezet,mert nem hiszem,hogy másként valaha is megtalálom majd.
2013. ápr. 13. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Fantasztikus labirintus? Bár csak egy része stimmel az általad írtakkal.
2013. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hexgirl válasza:
Utazás a föld középpontja felé Willy foggal címre gondolsz éb is kerestem de sajnos nem találtam fent.
2013. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Talán a Disney-s "Atlantisz - Az elveszett birodalom"ra gondolsz.
2015. dec. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!