Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyerekkorom óta keresek egy...

Mr.Potter kérdése:

Gyerekkorom óta keresek egy mesét, aminek a címében nem vagyok biztos. Talán utazás a Föld középpontja felé, de van egy ilyen film, és ha rákeresek, akkor mindig csak ezt hozza be. Valaki nem ismeri esetleg?

Figyelt kérdés
Az elején egy hajóval utaznak el az expedícióra,valaki aszt hiszem elbújik egy ponyva alatt,és van benne valami kő,amit rossz irányba fordítanak el,és amiatt eltévednek.Tudom ez szinte semmi információ,de sajnos csak részletek maradtak meg.Ha van ötlet,bármi jó.Köszönöm.

2013. márc. 16. 18:44
1 2
 11/11 ize-mize válasza:

Szia, bocs, hogy csak most válaszolok(mivel most találkoztam a kéréseddel) Úgy látom a válaszolók nem tudták mit keresel, mivel valószínűleg túl fiatalok. Szóval amit keresel az egy tipikus 1960-80-as rajzfilm sorozat a Filmation rendezésében, ők rendezték többek között a gorillás ghost busters-et, vagy a nagyon szuper Bravestarr-t. Az általad keresett klasszikus az utazás a föld középpontja felé. itt a youtube link. sajnos magyarul nem tudom, honnan lehetne megszerezni, amire emlékszem belőle, hogy a proffnak volt egy nagyon gonosz, féltékeny munkatársa.

A link: https://www.youtube.com/watch?v=bfQboGatUaY&list=PLZs0gQed9t..

2017. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!