Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na ne már! Most komolyan így...

Na ne már! Most komolyan így lesz vége a Trónok harca 3. évadának?

Figyelt kérdés

//SPOILER veszély//

Tegnap láttam az új részt, és a végén nagyon kiakadtam, mikor megölték a Starkokat. Azóta se tudom felfogni, hogy ez történt T_T

A könyvet nem olvastam, ezért kérlek NE spoilerezzetek!

Tudom, hogy még lesz egy rész, de... az összes Stark meghalt, aki ott volt a teremben? :(

Szerintetek?



2013. jún. 4. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen én is úgy vagyok vele ahogy te :D hiába olvassa az ember a könyveket de akkor is lesokkol mikor látom hogy megtörénik, könyvolvasóként sok minden nem úgy történet a sorozatban mint a könyvben ezért reménykedtem benne hogy nem így lessz de sajna így lett :/

Hát a Starkokat megölik ahogy te is láthattad, de legalább Edmure Tullynak volt egy jó estéje xd bár hogy őt kinyírják-e másnap reggel vagy nem azt a fantáziádra bízom.Még annyit hogy lesz még itt meglepetés, a Starkok soha nem felejtenek ;)

2013. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nagyon kíváncsi vagyok az utolsó részre...Lesz 4. évad majd, ugye?

2013. jún. 4. 18:22
 3/17 anonim ***** válasza:

Hétfőig már nem sok nap van :D bár szomorú vagyok hogy megint várni kell jövő januárig de igen lesz 4. évad és elvileg 7 évadot terveznek a sorozatból erről bővebben itt olvashatsz:

[link]

2013. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

De jó lenne 7 évad *-* Csak túl sokat kell várni rá.

2013. jún. 4. 19:05
 5/17 karel880616 ***** válasza:

//SPOILER//


Nem, Catelyn Tully nem hal meg.

2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Most minek kell lelőni a poént? direkt úgy fogalmaztam hogy jó legyen, ennyi erővel le is irhatod a történet végét...
2013. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nem kérek spoilert..na mindegy.

Mostmár nem értem hogyan o.O Másként gondolom nem térhet vissza, de ha elvágják a torkát, akkor elvileg meg kéne halnia..na majd meglátom.

2013. jún. 4. 19:53
 8/17 anonim ***** válasza:
De, Lady Stark meghal. Ha olvastad könyvet akkor tudod, ha nem akkor meg mit kell csinálni az agyadat? Drakulára se mondod, hogy él.
2013. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát remélem,h az író él még pár évet, mert ugye azt tervezik,h annyi évad lesz ahány könyv. Eddig van 5 könyv és 3 évad. Tervek szerint 7 könyv lesz és ugye így 7 évad, dehát az író már elég öregecske meg vagy 5 év mire megír egy könyvet.
2013. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Remélem, mert nagyon kíváncsi vagyok az egész történet végére...
2013. jún. 6. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!