Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na ne már! Most komolyan így...

Na ne már! Most komolyan így lesz vége a Trónok harca 3. évadának?

Figyelt kérdés

//SPOILER veszély//

Tegnap láttam az új részt, és a végén nagyon kiakadtam, mikor megölték a Starkokat. Azóta se tudom felfogni, hogy ez történt T_T

A könyvet nem olvastam, ezért kérlek NE spoilerezzetek!

Tudom, hogy még lesz egy rész, de... az összes Stark meghalt, aki ott volt a teremben? :(

Szerintetek?



2013. jún. 4. 11:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, az író egyeztetett a rendezőkkel, hogy ha addig meghalna, tudják, mi a vége. Biztos valami széfben benne van a vége a történetnek, vagy valami :D
2013. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Komoly? Ez azért elég bizarr :D
2013. jún. 7. 17:22
 13/17 anonim ***** válasza:

Catelyn nagyon is meghal, de mivel már lelőtték a ,,feltámadás" spoilert, tisztázásképp a sorozatban már egy másik személlyel bemutatták, hogy is lehetséges. De nem spoilerezek ha már kérted :)


De mivel van amin már túl van a story ha ez megnyugtat a könyvben nem hal meg Rob felesége :) Többiek igen.


Én úgy hallottam, hogy Martin egy barátjának adta át a történet végét ha meghalna (de reméljük, hogy nem kell ehhez folyamodni és megírja a maradék 2 könyvet). Az eddigi könyvekből elvileg 7 évad készül (tehát eddig megjelent 5 könyv = 7 évad)

2013. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez az 3. évad 10. rész jóval gyengébb befejezés volt az eddigi évadokhoz képest...
2013. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. Remélem még sokáig él az író :)

Amúgy igen, elég gyenge évadzáró volt.

2013. jún. 11. 20:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó volt. A 9. rész ütött, ez pedig már kiegyengette a szálakat. 9 hónap és jön a folytatás.
2013. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én nem bírok várni 9 hónapot T-T
2013. jún. 12. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!