Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Milyen filmet nézzünk szombat este?

A legjobb barátnőmmel "csajos estét" csinálunk. Olyan filmeket mondjatok, mint a Magic Mike, Mamma Mia stb. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Magic Mike, szombat, csajos este, film

2013. jún. 4. 15:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ha musicalt akartok nézni, akkor a Hair-t vagy a Táncos a Sötétbent nézzétek, kivéve ha imádjátok a giccses szemeteket.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. jún. 4. 16:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ne legyen gagyi, mégis olyan csajos!a mamma miát azért szeretjük mert az olyan retro :D

# 2/6Időpont 2013. jún. 4. 17:33 Privát üzenet

Love Actually-t én imádom, Sült zöld paradicsom= marha jó film, Hacsi- ha sírni akartok és minden film amiben szerepel Colin Firth és/vagy Hugh Grant :) így ezek jutottak eszembe, remélem segített :)

13/L

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. jún. 4. 18:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

inkább vidám legyen, mint sírós :)

# 4/6Időpont 2013. jún. 5. 18:17 Privát üzenet
Rambo

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. júl. 3. 22:56 Privát üzenet
Hogy találtál rá erre a több mint 4 éves kérdésre?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. júl. 3. 23:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombat este lesz a Cool-on a Wasabi, mar mint a mustár című film. Az ajánlójában van két frankó zene is, meg tudnátok mondani a címét?
Mit lehet csinálni Kecskeméten ilyen időben péntek, szombat este? Gyűlölök unatkozni, és nincs jobb dolgom, a masztiból már elegem van.
Kicsit beittam. :-) Nagybátyám szerint: "aranyosra" ittam magam:-) miért is ülök itthon egyedül szombat este?
Szombat este a barátommal végre kettesbe tudunk otthon lenni, és szeretném emlékezetessé tenni. Nincs valami ötlet esetleg, hogy mit csináljunk?
Ki hogyan veszi rá saját magát, hogy szombat este egyedül elmenjen bulizni?
Budapesre megyek hétvégén és nem tudom hova menjünk szombat este?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!