Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy Kishimoto ezt a csatát már teljesen elhúzza? (naruto)

Figyelt kérdés
mindig ugyan az: azt hiszik hogy legyőzik, mégsem győzik le, még nagyobb erőt adnak bele.... unalmas már, szerintetek nem?

2013. aug. 7. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Átlag shounen.. ugyan ez van majdnem mindbe. Engem ami zavar az amit művelt az utóbbi 1és fél évben a mangával. A multkori iszonyat gagyi sasuke-s fordulat óta nem is olvasom. Story így is gáz már, régen szerettem, de most már 6 és fél év eltelt már a shippuu indulása óta, azóta felnőttem, és az egész műfaj iszonyat gyerekes.
2013. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy ideje már csak akkor olvasom, ha nagy ritkán eszembe jut. Nem is igen tud meglepetést okozni, nem maradok le semmiről.
2013. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nirata ***** válasza:

Nekem is eléggé húzottnak tűnik... Bár szerintem a Pein harc óta már nem az igazi (természetesen azóta is voltak király részek, de valahogy nem olyan mint volt).

A csata, meg ha lehet ilyet mondani, és nem bántok meg vele senkit, de szerintem elég gagyi... Remélem a végkifejlet jó lesz

2013. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem már nem igazán tudja mit kezdjen a mangával, lezárni viszont nem akarja, mert akkor nincs pénz
2013. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom vele,h az elején még jó kis ninjasztori van, aztán vhol ez megszakadt (kb mikor Sasuke elhagyta a falut) és azóta minden van benne, csak ninja dolgok nem. Plussz a "jók" közül kb senki se hal meg, nagyon ritkán kb 3 évente 1 személy.
2013. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsóval mélységesen egyet értek. A ˝jók˝ valamiért mindig mindent túlélnek. A halál torkából is kimásznak, igazi Bear Grylls túlélés törvényei.

Érdekes, hogy mindig jön egy nagy és legyőzhetetlen gonosz és pár nyomoronc ninja-gyerek seperc alatt legyőzi. Ráadásul az elejétől kezdve a kedvenceim hullottak, mint a legyek. Ki ne találják már, hogy a legelején még, mikor mindegyik kis nyomi volt, valahogy mindig legyőzték a náluk jóval képzettebb ninjákat, ráadásul felnőtt segítsége nélkül. És tudjátok mi idegel a legjobban? Hogy mikor a kedvenceimet nyírják, akkor alá ilyen győzelmi-vidám zene megy alatta. Mintha örülni kéne!

2013. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én sakurát utálom, egyáltalán nem való ninjának, meg ez a gyógyító ninja izé,,, már bocsi de akkor vagy orvos vagy ninja (ha érdekel hogy miért utálom annyira itt leírtam (én kérdésem)) http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..
2013. aug. 8. 22:16
 8/8 A kérdező kommentje:
de am igaz, a csatajelenetek uncsik :/
2013. aug. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!