Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én voltam emiatt csalódot...

Csak én voltam emiatt csalódott? South Park

Figyelt kérdés
A hatodik évadban kenny halála után a négyes negyedik tagja a Tweek gyerek lett, akit jobban bírtam mint kennyt. Értem hogy a sok néző azt akarta, hogy kennyvel legyen mert vele az igazi, de akkor is inkább egy Tweekes folytatást képzeltem volna el - személy szerint és sajnos visszahozták kennyt. Tom hogy ez már lefutott téma, de mik a vélemények? South park gyűlölők kíméljenek

2013. aug. 20. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezerszer jobb az eredeti négyes mint a Tweek féle.
2013. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én ezt megértem. Köszönöm a választ.
2013. aug. 21. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hű, Kenny nélkül a south park nem south park, igazából, ha bárkit mgkérsz, hogy írja le a leg inkább southparki karaktert, akkor egy narancssárga kabátos gyereket fog leírni,

Tweeket én személy szerint nem bírtam soha, mert hiperaktív volt amiatt, hogy a szülei kávéval tömték :/

igazából tetszett a tweekes 4es is, de kennyvel az igazi mégiscsak! :D

2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!