Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak neonáci, skinhead...

Vannak neonáci, skinhead filmek? (Romper Stomperen és az Amerikai história X-en kívül. )

Figyelt kérdés
Ezeken kívül egyet sem ismerek.
2009. nov. 1. 14:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
szóval akkor az volt az,amit mondtam?
2012. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 zsoltiiiiiiiiii válasza:
bocsi későn írok. sajnos nem gyártanak IGAZI skinhead vagy rasszista filmet mindegyikbe lejáratják a skinheadokat meg arra eszmélik hogy változzatok meg mert szarok vagytok így... nah most én találtam 2 olyan filmet ami igazán megmutatja mi az ami a skinheadokat és a rasszistákat na meg a hungaristákat hajtja. az pedig az hogy az országát az idegenek tönkre akarják tenni. íme a film ami bizonyítja mi az amit tenned kell Az utolsó szamuráj és a The Hobbit. ez a két film ( az utóbbi még nincs kész teljesen csak 1 rész még jön ki 2 ) azt mutatja be hogy pár büszke és elszánt ember harcol a hazájáért. nézzétek meg úgy hogy közbe ezt figyelitek.
2013. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Levente87 válasza:
2014. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném még:

A.C.A.B - olasz film (magyarul is fent van a youtube-on

Kriegerin - német film (csak a bemutatója van fent németül)

I.D. - angol film, Személyazonosság címmel feliratosan szintén fent van a youtube-on

és az Ádám almája dán film is a wiki-s listáról is fent van magyarul

2014. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Führer-ex (német film, megtörtént eset alapján), na ez a film hasonlít még talán a legjobban az "Amerikai história X"-re.
2014. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!