Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó démonos/vámpíros/örd...

Valami jó démonos/vámpíros/ördögös, de romantikus anime?

Figyelt kérdés
Elmondom a feltételeimet, van egy pár. :D A démon/vámpír/ördög, szóval a rossz mindenképpen a FIÚ legyen, a jó és az ember pedig a lány. Szeressenek egymásba, stb. De az sem lenne rossz, ha a fiú az elején figyelné a lányt, követni ide-oda.. A lány pedig féljen tőle. Kérlek, a Vampire Knightot ne mondjátok mert már hússzor láttam! És azt se mondjátok, hogy írjam be a gyik keresőbe hogy vámpíros animék, mert szinte minden második válasz a VAMPIRE KNIGHT. Tököm kivan már bocsánat, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy sosem találok egy jó animét ebben a kategóriában. Ja, és SHIKIT MÁR LÁTTAM! Nem vagyok ám ilyen harapós, nyugodtan írjatok, kérlek! Jah, és az sem ártana, ha szép grafikájú lenne, köszi. :) Remélem, érkezik pár válasz, mert mostanában egyetlen kérdésemre sem kapok semmit.
2013. szept. 5. 19:40
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Egyet kifelejtettem, Ao no exorcistet is láttam!!!
2013. szept. 5. 19:41
 2/28 anonim ***** válasza:
3%
De ostoba vagy szegénykém..:( na majd csak kinövöd..
2013. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy így névtelenül van merszed leostobázni másokat, ehhez aztán nagy bátorság kell. (Jó lenne, ha a témához kapcsolódóan írnátok, köszönöm.)
2013. szept. 5. 19:46
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem teljesen felel meg a leírásodnak,de azért ajánlom a Karin c. animét. Esetleg Chrono Crusade.
2013. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi, írhattok még. :)
2013. szept. 5. 19:57
 6/28 anonim ***** válasza:
lehet azért nem válaszolnak mert nem tudnak... ao no exorcist ez az egyetlen amit tudok.
2013. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
bocsi most látom hogy azt már megnézted.
2013. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
tegnap lett kész a movie fordítása bár nem olyan egetrengető a sztori de nem rossz.ha még nem láttad és érdekel nézd meg :) [link]
2013. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
köszi, majd lehet megnézem :))
2013. szept. 7. 16:33
 10/28 anonim válasza:
rosario to vampire
2013. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!