Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bills Vs Vegito SSJ2? DBZ

Bills Vs Vegito SSJ2? DBZ

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést mivel az én feltevésem az hogy Vegito elég erős ahoz hogy elbirjon Bills-el!

Vegito átalakulás nélkül össze se hasonlithato Goku SSJ3-al.

Mikor Buhan-al harcolt azaz Majin Buu legerősebb formája , ebbe elnyelte az összes Dragon ball z szereplőt, az összes embert a földön. Már csak Goku és Vegitát nem. Szóval Mistic Gohan , ereje is benne volt. És Vegitot megsem volt képes sebezni. Buu ezzen formája egy karcolást nem tudott rajta okozni és még át se ment SSJ-be.+ Vegito alig harcolt inkább vagánykodott az erejével. Ha akkarja fél perc allat elintézhette volna Buu-t. + Még hogy Vegito azért is enyire erős mert A potara azaz a fülbevaló jócskán nőveli az erejét! Bills a Dragon ball battle of gods movie-ban van , ö intézi el Goku SSJ3-at egy csapásal

tarkó ütésel. + az összes Z harcost. Goku SSj3-ban Kid Buuval és Fat Buuval bír el nagy nehezzen.

A lényeg hogy a feltételezésem hogy Vegito SSJ2 ha teljes erejéből harcol szerintem képes lenne elintézni Billst!

Söt szinte biztos is hogy elég szépen bedarálná!

Azt tudom hogy Vegito erősebb mint Gogeta, mert Vegito-nál nincs ídőlimit+ a Potara azaza a varázsfülbevaló is növeli az erejüket! Szóval mi a véleményetek ? Nektek mi a feltevésetek ezzel kapcsaolatban?



#Dragon Ball Z #Battle of Gods #Z Bills #Goku ssj3
2013. okt. 7. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2013. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kössz a választ! :)

Hát én reálisan gondolkodtam!

Bills elintézte Gokut és a többieket! De Erre Buhan azaz a legerősebb Buu is képes lett volnya könyedén!

2013. okt. 7. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy bármennyire is kedvelem a Dragon Ball-t, egy nagyon buta sorozatról van szó. Sok évvel ezelőtt én is gondolkoztam mindenféle erő-viszonyokon, de rá kellett jönnöm, hogy semmi értelme. A Z elején Sátán a gondolatával emel meg egy piramist, a közepe felé meg Goku-val ketten alig bírnak el egy buszt (nyilván neked nem kell mondanom, hogy abban a 100-150 köztes epizódban, hányszor sokszorozták meg az erejüket).
2013. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen emlékszem arra a részre. A Cyborgok előtt volt!

120 rész akkor tanultak vezetni! Hát valóban érdekes volt hogy 2-an tartotak egy buszt ami kb 10 Tonna. Hát vannak érdekes dolgok! Én ugy gondolom hogy Toriyama az íro bevezetett egy fajta erő korlátozást! A kis Son goku a Dragon ball első réssében az összes közül az első részben 10-es harci kapacitásal felemelt egy autót bulmával együtt!

2013. okt. 7. 22:30
 5/9 Lipton. ***** válasza:
Jó látni, hogy nem csak én vagyok ekkora Dragon Ball fan. :D
2013. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ssj2 vegito joval gyengébb mint egy ssj4 szintu harcos a gt ben és még egy ssj4 szintu harcosnak sem lenne esélye egy isteni szintu harcosal szembet ugy hogyszerintem semi esélye sem lenne vegekunak bills ellen
2015. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az SSJ4-es Goku 10X erősebb mint SSJ3 Goku! :D És SSj3 goku nem igazán tudott talpon marad Super Buu ellen.

Gohan Buu ellen Vegita és Goku semmi esélye nem volt.

Vegito Super Saiyan átalakulás nélkül erősebb volt mint Gohan buu. Az alap Vegito sokkal erősebb mint a Super saiyan 3 goku.

Így a listám :D

Super Saiyan 3 goku X10= Super Saiyan 4 goku

Super Saiyan 3 goku 5X= Vegito base

Vegito going Super Saiyan X50=250x ssj3goku

Vegito Going Super Saiyan 100=500X ssj3 goku


Itt láthatjuk hogy Vegito alap formájában lazán elintézné Super Saiyan 3 goku-t akit bills is egy csapásból alázott.


a Super Saiyan god/revival of f erőket meg így tudom jellemezni toriyama akira által kiadott jelemzés a BOG erőkről.

Super Saiyan god Goku 6

Bills 10

Whis 15


Jöjjön a komplett :D


SSJGOD GOku 6

SSJGSS GOKU 8

SSJGSS VEGITA 7,5

Golden Frieza 9

BILLS 10

Whis 15

SSJ VEGITO 25

SSJ2 Vegito 50


Ide ha hozzá teszem azt hogy SSJ3 Goku kap ezen a skálán 0,1 pontot akkor. Base Vegito kap 0,5 pontot. Ez még persze kevés de a Super Saiyan-ba változik ez még szorozni kell 50-el :D és már is 25 jön ki amí még Whis bedarálásához is elég volna. Egy amerikai oldal is leírja az én véleményem igazolását!


Dragon ball Wikipédián találtam hogy állítólag az én feltevésem lehetséges hogy reális :D

[link]

2015. júl. 11. 16:09
 8/9 anonim válasza:
a válasz maga goku adta mikor elsonek kuzdot meg billsel ssj3 ban és legyozte gokut konyedén bills ezt ponta pontosan az északi kaosinak lehet hogy még fuzionalva sem lenne esélyunk bills ellen és ha jol tudom maga toriyama monta hogy a tancikalos fuziobol nagyobb erot lehet kinyerni mint a fulbevalosbol egyik cikjében
2016. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mobilerack válasza:

Akkor szögezzük le. Bills vegito nem tudná leverni. Miért? Mert vegito nem érzi az isteni ki-t.

Goku a kibocsájtott KI alapján tudja követni az ellenfelét nem pedig a szemeivel látottakkal.

Szóval a válasz a kérdésre nem és nem tudná bills leverni.

Ezért van szüksége az isteni formájára.

De az elgondolás és a levezetés helyt álló csak az isteni KI vel nem számoltál.

2017. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!