Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogyan történt a...

Szerintetek hogyan történt a forgatás a Gravitáció c. film belső jeleneteinél?

Figyelt kérdés
Azokra a részekre gondolok, ahol akár több percen keresztül nem volt vágás és az űrállomás belső terében zajlanak. Biztosan van valami turpisság a dologban (és nem számítógépes animáció az egész), mivel nem találtam erről semmi infót, pedig elég sok keresőszóval próbálkoztam. Igazából nem találtam olyan videót vagy képet, ami a konkrét forgatásról szivárgott volna ki. Ha valaki tud ilyet, akkor azt is linkelhetni nyugodtan :). Lehet, hogy sikerült a NASA-nak kifejlesztenie egy 0 gravitációt előidéző gépet? :)

2013. nov. 13. 21:33
 1/2 anonim válasza:
Nagyrészt számítógépes trükk,de igen van olyan gép amiben súlytalanság állapotát tudják előidézni a Földön.
2013. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A súlytalanság állapotát előidéző gép ez lehet: [link]

Ezen kívül nem tudok másik megoldásról. Azt pedig nem hiszem, hogy ilyesmit használtak volna, mivel ez csak 30 másodpercekre van súlytalan állapotban, a filmben pedig van olyan, hogy vágás nélkül 2-3 percig (vagy még tovább) lebeg Sandra néni :).

2013. nov. 15. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!