Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a film?

Melyik volt ez a film?

Figyelt kérdés

Ilyen gyerekfilmnek álcázott thriller szerűség: amire emlékszem: a 2. világháborúban játszódott, és a főszereplője egy kislány volt, akinek azt hiszem a nevelőapja (de lehet, hogy az igazi) valami nagy posztot töltött be a náciknál, és a kislány azt hiszem talál egy könyvet, azt elkezdi nézegetni, vagy nemtudom, és utána, elmegy a kertbe, leesik valahová ha jól emlékszem, és ott meg van valami manó akármi aki meg mondja neki, hogy teljesítenie kell bizonyos feladatokat. És volt benne egy olyan jelenet, hogy az a manó mondja neki, hogy elmehetsz (nemtudom hova) de ne egyél ott semmit, és a kislány elmegy és ott van egy "ember" aki egyhelyben ül, szerintem nem is élt, és nem volt arca. Ilyen kicsit Aliz csodaországban témája volt, melyik lehet ez a film?

ja amit még tudok.: az anyukája vagy beteg/vagy terhes volt



2013. dec. 12. 22:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Légyszi ne veszekedjetek!


Mindenkinek az tetszik ami és pont! Egyszerűen nem értem, hogy nem lehet ezt elfogadni? Valakinek tetszik, és valakinek nem, valaki lefújozza A keresztapát, és isteníti az éjjel-nappal Budapestet! Mind másak vagyunk ennyi. Nekem se tetszett megmondom őszintén (az a negyed óra amit láttam belőle) de ha valakinek tetszik, mit csinálok? Lesz*rom :)

2014. jan. 6. 14:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Eddig se veszekedtem, hanem érveltem.


Hogy kinek mi tetszik az ízlés dolga, ezen nem is vitatkozok.

Viszont a minőség már más kérdés: Igazán jó filmeket úgy szidni, hogy nem láttuk, esetleg úgy, hogy nem értjük határtalan ostobaság. Ha valamit nem értek, akkor utána olvasok/kérdezek, mert tudni akarom, hogy miért ennyire népszerű az adott film.

2014. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én sem vitatkozom (lehet néha úgy tűnik). Mondjuk nekem álltalában más a véleményem a filmekről mint a család többi tagjának vagy a haveroknak. Pl van egy film (címet nem mondok nem jut eszembe) ami a család szerint nagyon jó, megható meg blabla :) de szerintem meg épp, hogy nem, csak egy olyan témát dolgoz fel amire az ember nem szívesen mondja ki, hogy nem volt jó a film, csal én. De amikor elmondtam a véleményem, hogy nekem miért nem, mindig ezt a választ kaptam, hogy: hülye/ ne beszélj hülyeségeket/ ehhez nem értesz. Még próbáltam finoman fogamazni. Szóval egy idő után beleuntam az észérvekbe.


Tehát engem nem zavar, ha nem értet velem egyet senki, csak az ne nevezzen ostobánank/ ostobaságnak a véleményem, még ha nem is tetszik neki.


Meg a másik én sem nézek VV-t, X-faktort, megasztárt,... tököm tudja milyen sorozatok mennek még a TV-ben. Sőt TV-t sem nézek! :)

2014. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!