Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan oldják meg a filmekben...

Hogyan oldják meg a filmekben a szexet?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy például az Eredendő bűnben nagyon élethűnek tűnik minden... teljesen meztelenek, néha még látszik is 1-2 dolog. Mit csinálnak ilyenkor? Tényleg történik valami..? Hogy tudják kiküszöbölni, ha netán a színészek tényleg izgalmat éreznek? Ez már régóta érdekel, remélem valaki tud mondani kulisszatitkokat.
2008. júl. 16. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

egyrészről van ott még vagy 40 ember körbe, úgyhogy eléggé nehéz igazán belelendülni. Ráadásul nincs annyi kamera, mint ahány szögből veszik, úgyhogy folyamatosan megállnak, közben sminket igazítanak, átrendezik magukat stb.

nagyjából úgy csinálnak mintha...


egyébként volt már rá példa, hogy történt is valami, legalábbis egyes filmes esetén születtek ilyenről pletykák, meg vanna olyan, nem xxx katagóriás filmek (pl. Ken Park) amikben dramaturgiai szerepe van a valódi szexuális aktusnak, de nem jellemző.

2008. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Itt egy cikk, amely szerint "valóban" szeretkeznek:

[link]


Van egy videó is, és tényleg eléggé valósnak tűnik... Am. egyszer hallottam valami olyasmit, hogy lekötik a férfi nemszervét vagy mit, de mondjuk ez így elég abszurd... :S

2008. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen a sok kamera miatt biztos nehéz belelendülni.. :D

De még arra is gondolok, hogy van rajtuk fehérnemű, vagy bármi... csak mert tuti érintkeznek ott miközben forgatják a jelenetet.. vagy csak számomra ilyen furcsa ez? :D

2008. júl. 16. 12:20
 4/9 A kérdező kommentje:

Nah igen ez a video már vmi... :D

Lekötik... íí.. nah hátha valaki tudja teljesen biztosan, egyre jobban érdekel :D

2008. júl. 16. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Az eredendő bűnben biztos, hogy nem volt semmi, mert Antonio Banderas felesége (Melanie Griffith) ott állt mellettük végig a forgatáson. Anno ezt még a magyar újságok is megírták, az amerikaiak meg pláne.


féltékeny volt a lelkem :D

2008. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Beteszik, mint ló a lónak!
2008. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Hallottam már olyat is hogy volt olyan film ahol a szinészek felül pucérok voltak alul meg testszínű alsó van rajtuk
2008. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jolie ,és Banderas nagyon jó színészek, de ezt szerintem nem lehetett megjátszani.Ha mégis akkor le a kalappal!
2008. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt tudom meg hallottam hogy van ilyen tapasz vagy minek mondják a mellbimbókra és a nemiszervre ilyen műanyag valami de az sem igazán takar. Ezt a sikolykirálynőbe láttam ami az mtv-n megy hogy mondták neki vagy semmi vagy ez a tapasz.
2009. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!