Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy olyan című sorozat...

Van egy olyan című sorozat hogy American Horror Story, és annak az összes évada másról szól?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be az első évadot, és elkezdtem a másodikat mikor észrevettem hogy teljesen másról szól. A harmadik évad sem kötődik a többihez ugye? Mármint szerintem elég uncsi ez a második évad, és szeretnék belekezdeni a harmadik évadba. Ha belekezdek, akkor érteni fogom, mármint hogy nem kötődik a második évadhoz a harmadik ugye? MÉg annyit szeretnék kérdezni, hogy összesen hány évada van ennek a sorozatnak?
2014. márc. 1. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen mindnek más a témája, szóval érteni fogod. Az viszont már kérdés, hogy ha neked a második évad nem volt elég izgalmas, akkor a harmadik hogy lesz az... Egyébként 3 évad van eddig.
2014. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csajszi124 ***** válasza:
A harmadikat nagyon túlzásba vitték, szerintem az utolsó 2-3 rész már felesleges hülyeség volt. Az első évad volt eddig a legjobb, aztán a harmadik :)
2014. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!