Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Brienne of...

Bellatrix:3 kérdése:

Mi a véleményetek Brienne of Tarth-ról? Miért tetszik a karaktere vagy éppen miért nem?

Figyelt kérdés
A magas szőke páncélos csaj a Trónok harcából! :) Ha lehet normális válaszokat! A SPOILER nem zavar! :D Azt viszont NEM akarom tudni esetleg mikor hal meg a karakter! Köszi! :)

2014. ápr. 18. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar a spoiler, akkor miért zavar, ha esetleg megmondanák, hogy meghal?


Egyébként talán azért, mert talán a legigazabb lovag egész Westeroson. Bátor, hűséges azokhoz, akiket a bizalmába fogadott, bírja a strapát, ha kell vérszomjas. És az is tetszik, amit kihozott Jaimeből. Ezért is vagyok kíváncsi, hogy mi lesz a lépése Kőszív úrnő kérésére, mert mindkét embert kedveli.

2014. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zavar, az ilyen és pont! Nem akarom tudni mikor hal meg a kedvenc karakterem! Amúgy meg erős karakter és kedvelem, jól hat a más karakterekre is, de Jamie is pozitívan hatott/ hat rá!
2014. ápr. 19. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondtam. :)

Jó karakter, de igazából mindegyik karakter nagyon "erős" a maga módján. Ez azért jó, mert így mindenki megtalálhatja azt, akinek a leginkább tud szurkolni.

2014. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.: Brienne nem lovag, mivel nő.


Számomra semleges, a 4. könyvben főszereplő, de a fejezeteit kb. csak azért szerettem, mert egy ideig feletartott Crabb és ő feldobta a fejezetek hangulatát. Akkor mondjuk megsajnáltam Briennet mikor Maró lerágta a fél arcát :D :/

2014. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*veletartott
2014. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetne lovag. Na igen vártam az ilyen választ, hogy azért "mert nő"! :)))) Egyik legjobb karakter a filmben (a könyvet MÉG nem olvastam, de folyt.köv. :3 ). Sokkal jobb lovag válna belőle, mint a legtöbb férfiből!
2014. ápr. 23. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!